ייצוא גז טבעי ממאגר אפרודיטה – מחכים להסכמים

ייצוא גז טבעי ממאגר אפרודיטה – מחכים להסכמים

ייצוא הגז הטבעי מישראל לאירופה מאז התגלו ע"י שותפויות הגז דלק קידוחים ונובל אנג'י גרמו לחילוקי דעות ולהשערות שונות בכל הקשור להשלכות של תהליך הייצוא וכן הרווחים הצפויים, אך אפשר להיות בטוחים לחלוטין בדבר אחד – נראה כי ההסכמים בתחום ייצוא הגז מתגבשים ותופסים תאוצה בחודש האחרון בקצב מהיר ביחד מדינות מערב אירופה, יוון וקפריסין. הנושא נדון בביקורו האחרון של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקפריסין, שבה נפגש עם נשיא קפריסין, ניקוס אנסטסיאדיס, ועם ראש ממשלת יון, אלכסיס ציפראס. גם שר האנרגיה, יובל שטייניץ, נפגש עם מקבילו הקפריסאי במטרה להגיע להסכמים הדרושים ולצמצום ההפסדים הכלכליים הצפויים כתוצאה מאי חתימת ההסכם. במהלך הפגישות ציינה ישראל כי היא מצפה שיעברו לשותפויות הגז דלק קידוחים ונובל אנרג'י כ-5% מהמכירות של מאגר אפרודיטה, כאשר ממשלת ישראל זכאית לכ-60 אגורות מכל שקל ממכירת גז טבעי.

הצינור אשר הוצע בתוכנית שיתוף הפעולה האזורי צפוי להיות באורך של 2100 קילומטרים, ועלות הקמתו צפויה להגיע לכ-25 מיליארד שקלים, והוא עתיד להיות מוכן עד שנת 2025, במידה והמדינות יגיעו להסכמות. הצינור עתיד להבטיח ייצוא גז ישראלי לשווקים אירופאיים שונים, ליוון ואולי אף למצרים והוא עתיד לספק גז טבעי לטווח ארוך, וכך לחזק גם את בטחון האנרגיה הדרוש לאיחוד האירופי וכן למדינות השכנות.

הסכמים בענף יצוא הגז אינם מובנים מאליהם, ויש להם השלכות דרמתיות. ע"פ דבריי ראש הממשלה, ייצוא גז מתחומי מדינת ישראל יסייע בצורה משמעותית לכלכלה הישראלית, והוא טומן בחובו הכנסות של מיליארדי שקלים לקופת המדינה. על כן ישנה חשיבות קריטית לחתימת הסכם הקשור למאגר הגז אפרודיטה, אשר נמצא בשטח הימי של ישראל וקפריסין, ומאגר ישי, שבשטח הימי של ישראל. חלקת "ישי", מפיק כמות גז קטנה משמעותית מהכמות המופקת בחלקה הקפריסאית, וכן הפקתו תלויה בהסכמים ושיתוף פעולה בין המדינות, אותן מנסה נתניהו להשיג. בהיעדר הסכם חלוקה ברור,  מומחים בתחום מזהירים כי ישראל עלולה להפסיד כ 3  מיליארד שקלים במידה וקפריסין תמשיך להשתמש במאגרים, ולהתעלם מחלקה של ישראל ברווחים.

 

אקסס בארס – שחרור חסמים

קסס בארס שחרור חסמים 
אנחנו בתקופה שאין אנו מקבלים שום דבר כמובן מאליו ולכן מחפשים תשובות. כך למעשה אנו מודעים יותר לעצמנו ומגיעים למסקנה שישנה איזו שהיא דרך, שניתן לחיות חיים מלאים ומספקים. אמנם החיים רצים מולנו בקצב מסחרר ואנו יכולים לפעול בכמה מישורים יחד במיוחד בעולם של ריצה, תחרות וחיפוש אינסופי.
השאלה הנשאלת היא: "האם ניתן למצוא אי אילו שהן יכולות חדשות אשר תאפשרנה לנו להתמודד עם מציאות חדשה מבלי שניפול לסחררת של המרוץ המטורף בחיי היום יום?" אז ישנן חדשות טובות לעולנו אם נפעל על פי תהליך אנרגטי פשוט הנקרא אקסס בארס שחרור חסמים, אשר נועד להעניק לנו מענה ותשובה לתופעת העולם החדש שנראה לנו כאילו קם על יוצרו. בשנים האחרונות, שיטת אקסס בארס שחרור חסמים, רק התרחבה וקיימים מטופלים רבים, אם אנשים פרטיים ואם בעלי עסקים אשר אמצו שיטת טיפול זו, כדרך להתמודדות עם הלחצים השונים המלווים אותנו ביום,יום אם בעבודה או אם בחיי המשפחה.
השקט הנפשי שלכם- יגיע כבר בטיפול הראשון
אנשים שעוברים את הטיפול הראשון, כבר חשים בשקט הנפשי, הרגיעה במחשבות, שלווה ועוד.
לאחר כמה טיפולים, חוויית הקלילות תחדור לגופכם ומחשבתכם ואז יגיעו הרגשות החיוביים. שיטה זו, למעשה משחררת ממצבי לחץ, תקיעה רגשית וכן תוכלו כבר להכיר בפוטנציאל והיכולות השונים הטמונים בכם. שיטת האקסס בארס, קיימת מעל ל-20 שנה וההמלצה היא לבצע בין 8-10 טיפולים במרווחים של עד שבוע, בין טיפול לטיפול. אנו מרחיבים בעצם את המודעות שלנו ולא מקבלים את הדברים כמובנים מאליהם.
 
שיטת אקסס בארס שחרור חסמים מגיעה אלינו מאוסטרליה הרחוקה והפכה לאחת משיטות הריפוי האנרגטי הפופולאריות בעולם ומשתמשים בה כיום ביותר מ-173 מדינות. טיפול זה, מתבצע באמצעות מגע עדין של 32 נקודות באזור הראש, ללא מאמץ ודי בקלות. תהליך זה, משחרר חסמים שעד כה, לא אפשרו לנו להגשים או ליצור את מה שרצינו. מדובר על ריפוי עמוק ושחרור מרגשות שליליים כלפי עצמנו. ישנן נקודות כגון: שליטה עצמית, מודעות, יצירתיות,חוזק, מיניות, כסף ועוד.
 
כיצד מתבצע הטיפול באקסס בארס?
בראשנו, ישנן 32 נקודות המאחסנות מטען אלקטרו מגנטי שמורכבות מאמונות, דעות ותחומים שונים בחיינו שעצרו אותנו עד כה. המטופל שוכב על מיטת הטיפולים, בלבוש מלא אך יחף,. מה שחשוב שישכב בנוח. המטפל עובר על 32 נקודות ומפעיל אותן, ע"י האנרגיה שלו. הנגיעה בכל אחת מהנקודות מתבצעת תוך מספר דקות. מדובר

בטיפול עדין, מרגיע מבלי לחדור לפרטיות המטופל.
 
אחת מהמטפלות המוכרות שמטפלת בשיטת אקסס בארס שחרור חסמים, הינה תינה הרוניאן כהן אשר את הטיפול היא מתחילה בשיחה בת 5 דקות ולאחר מכן היא פותחת בקלפי מסר במשך 5 דקות נוספות.
הטיפול עצמו מתמשך בין 60 ל 75 דקות. במהלך הטיפול משלבת תינה טיפול ברייקי צ'קרות ולאחר הטיפול היא שוב משוחחת עם המטופל ופותחת שוב קלפי מסר. בסיום כל הטיפול, היא מעניקה חיבוק חם למטופלים שחשים רוגע, שלווה ומודעות חזקה יותר לעצמם.

איך עיצוב חדרי שינה יעזור לך לישון טוב יותר

כאשר מחליטים על רעיונות לעיצוב חדרי שינה, אתם צריכים לזכור לשקול לא רק את עיצוב הקירות והרצפה, אלא גם את מגוון הרהיטים ואת הבחירה של המצעים ופרטי הנוי. צבעי קיר בהירים ניתנים לשילוב עם גוונים של ריהוט מעץ ובדים כהים.
כדי ליצור עיצוב כוללני וצעיר אתם צריכים ללכת על בחירות של צבעים קצת יותר נועזים כמו אדום, צהוב וכתום אבל! לא משנה מה הצבעים שתבחרו, חשוב לזכור כי אתם גם תצטרכו לישון בחדר השינה ולכן כדאי ליצור אפקטים של שקט והרפיה

 

באלו מקרים חנות לתיקון פלאפונים תהיה רלוונטית עבורנו?

מכירים  את זה שקניתם מכשיר סלולרי חדש בהמון כסף! ואחרי מעט מאוד זמן המכשיר נפל והתנפץ המסך?

זה באמת הדבר הכי מתסכל שיכול לקרות, אבל בואו נודה באמת, ברוב הפעמים המסך אכן מתנפץ אך עדיין ממשיך לתפקד כרגיל, משמע רק הזכוכית נסדקה… עכשיו, אתם מעוניינים לתקן את המסך אך לרוע המזל כל חנות לתיקון פלאפונים שאתם פונים אליה מציע לכם מחיר תיקון ששווה יותר מערך המכשיר עצמו.

בשלב זה התסכול שלכם כבר מגיע לגבהים חדשים ואינכם יודעים מה באמת לעשות.

אז לאלו מכם שאכן סיטואציה זו קרתה או תקרה בעתיד, הנה לכם מאמר אשר יפחית את רמת התסכול שלכם ב60% לפחות…

אז, בואו נתחיל מהעובדה שהמסך אכן נסדק אך עדיין מתפקד, אז איך הגיוני שזכוכית סדוקה שגודלה בקושי 6 אינצ' מחירה כזה יקר?

אני אסביר, רוב חנויות לתיקון פלאפונים שתבקשו את שירותן לא ידעו להחליף רק את מסך הזכוכית של המכשיר שלכם עקב היעדר מקצועיות ולכן מה שהם יעשו במידה ותסכימו לתקן את המכשיר שלכם במחיר המופקע, הוא להחליף את כל מכלול המסך, מה שלא הגיוני מכיוון שמסך הLCD והמגע בו עדיין מתפקד ומדובר רק בזכוכית. (חשוב לציין כי מכלול שלם של מסך הוא אכן יקר ואין לראות בזה כי החנות מרמה או אשמה במשהו, אלא עלות חלק החילוף יקר עוד אצל היבואן ועם זאת גם כן חשוב לציין כי לא כל המכשירים ברי החלפה של זכוכית בלבד, אלא מדובר בכ50% מדגמי מכשירי הסלולרי הפופולריים אשר ברי החלפת זכוכית בלבד!)

אז מה עושים במקרה כזה?

פשוט מחפשים חנות לתיקון פלאפונים מנוסה ומקצועית שתדע לתת מענה של החלפת הזכוכית בלבד ובכך תפחית את עלויות התיקון בכ60% והרי לכם כי שירות של חנות לתיקון פלאפונים אכן רלוונטי עבורכם.

מקווה שהצלחתי לעזור,

בהצלחה!

 

איך שירות שליחויות מהיום למחר יכול לעזור לרוב בעלי העסקים?

היום, בשנת 2018, הרבה בעלי עסקים מתמודדים עם ניהול עסקים בקצב מהיר מאוד ולכן מאבדים המון הזדמנויות בדרך להצלחה העסקית שלהם.

עם התפתחות ענף הe-commerce המון חנויות ובעלי עסקים החלו למכור דרך פלטפורמות האינטרנט השונות ועם התפתחות תעשייה זו התפתח לו גם תחום הבלדרות האישית.

כיום ישנה תחרות קשוחה בין עסקים ונותני שירות כמעט בכל תחום קיים, וכאשר לקוח רוכש מכם מוצר ואתם צריכים לספק אותו באופן הכי מקצועי שאפשר, אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים מרוחב ההיצע מה גם שרובנו גם לא כ"כ מצליחים לקחת החלטה נבונה ואף מתחרטים כי הלקוח שלנו ואנחנו קיבלנו שירות מזעזע.

אז איך בעצם יודעים עם אלו חברות משלוחים כן לעבוד ואיך אנו ממנפים ידע זה כך שיעזור לרוב בעלי העסקים בישראל?

ראשית, כאשר אנו ניצור קשר עם חברת שליחויות רצוי שנרצה לשוחח עם מנהל או בעלי החברה, כך שאם באמת אלו הם מי שיענו לנו ולא איזו פקידת קבלה שאין לה מושג בשירות, נוכל להיווכח כי אכן מדובר בחברה קטנה ואיכותית שאצלה שירות הלקוחות הוא עצם קיומה.

אחרי ששוחחנו עם מנהלי או בעלי החברה, נשאל לגבי טיב השירות, למשל, תוך כמה זמן יבצעו את האיסוף מהחנות שלנו? ותוך כמה זמן יבצעו את המסירה אל הלקוח?, האם נקבל דיווח למעקב אחר החבילה ששלחנו? האם יש ביטוח לאותה חבילה? האם תהיינה הנפקת תעודה שמאשרת כי הלקוח אכן קיבל את החבילה? אם תקבלו תשובות לשאלות אלו לשביעות רצונכם, הרי לכם התחלה של היכרות עם חברה שמכבדת את עצמה.

אז כעת מתבקשת השאלה, האם די לנו בכל הסרת הספקות הללו בכדי להיות רגועים? ודאי שלא…

כמובן שיש את עניין המחיר שלדעתי באופן אישי הוא צריך להיות אידאלי, אני לא ארצה שנותן השירות שלי יעבוד על שולי רווח נמוכים וירצה להיפטר מהעבודה כמה שיותר מהר על מנת להצדיק רווחיות לשירות שלו ועם זאת גם לא ארצה שיהיה יקר מדי מה שלא יצדיק את אותה פעילות, לכן מחיר אידאלי אשר משאיר שולי רווח הגיוניים גם לי וגם לו אכן יהווה בשבילי סיבה טובה לשיתוף פעולה ארוך טווח.

עניין אחרון שיש לקחת בחשבון גם כן, הוא קבלת שירות ומחיר מיוחדים כאשר אנו נעבור איזשהו סף כמותי לשליחת חבילות ואם גם פה קיבלתי את מבוקשי מבחינתי מצאתי צדיק ואפשר לצאת לדרך.

מקווה שהצלחתי לעזור לכם איך לבחור חברת שליחויות אמינה ואיכותית שיודעת לתת שירות שליחויות מהיום למחר בצורה אנושית ומקצועית.