קייטרינג בשרי על האש

קייטרינג בשרי על האש כשר למהדרין

 

קייטרינג בשרי על האש כשר למהדרין הוא קייטרינג שאפשר לסמוך עליו שהוא עומד בכל התקנים של רמת כשרות מהדרין. הוא כולל הכשרה ומעקב מקיף של כלי המטבח לאורך כל השנה, כלי ההגשה של הקייטרינג וכמובן רכישה קפדנית ומבוקרת של הבשרים במקומות מורשים על ידי הרבנות בלבד. חברת הקייטרינג יכולה לספק קייטרינג החל מדוכני על האש בודד ועד לקייטרינג בשרי מלא עם מגוון עמדות, הכוללים גם מנות בשריות ראשונות, תוספות חמות וקרות, סלטים ואף קינוחים מדהימים שהם פרווה. ההתאמה של הרכבת תפריט קייטרינג בשרי על האש נעשית בתיאום אתכם לפי הנתונים שאתם נותנים והם מספר האורחים הצפויים להגיע והתקציב העומד לרשותכם עבור האירוע.

 

מה כולל בתוכו קייטרינג בשרי על האש כשר למהדרין?

קייטרינג בשרי על האש כשר למהדרין כולל כמה וכמה סוגים של הרכבים שאותם אתם צריכים להחליט אם הם מתאימים לכם:

שף על האש – אנחנו יכולים לסגור עבורכם מגוון עמדות על האש כשאתם אלה שדואגים לנושא התוספות הקרות והחמות, הסלטים ולכל שאר סוגי המנות כשביניהם הקינוחים. ניתן להזמין גם עמדת שף על האש בודדת או כמה סוגי עמדות שף על האש בצורות צלייה שונות, למשל שף על האש מומחה לאסאדו, שף על האש לשוואמה ועוד.

קייטרינג על האש מלא – אנו יכולים לדאוג לכל נושא הכיבוד, החל ממנות בשר ראשונות, תוספות חמות וקרות וקינוחים מושלמים בכשרות פרווה. אתם תבחרו מתוך התפריט הקיים שלנו את סוג הבשרים וסוגי התוספת המועדפות והאהובות עליכם ותקבלו יחד עם כל זה את כל הכיבוד המלא לאירוע שלכם.

מגשי נתחי בשרים על האש – אנחנו יכולים להביא לכם לאירוע מגשי בשר על האש מוכנים לאירועים, תוך שהם מגיעים כבר בתוך כלי הגשה שהם גם כלי חימום כדי שיעברו חימום ויהיו מוכנים ישר להגשה. מגשים מסוג זה מתאימים לחברות עבודה שהעובדים שלהם שומרים על כשרות, לאירועים אשר נערכים להם בשבתות וכדו'.

 

צורסקו קייטרינג אסאדו ארגנטינאי

התורן 8 יבנה

0508533331

 

בר ממתקים לכל אירוע

בר ממתקים לאירועים הפך להיות טרנד ברוב האירועים כיום, כאשר המטרה העיקרית של בר ממתקים היא לגרום לכל האורחים ליהנות עם בר מגוון המכיל בתוכו – ממתקים, פירות והמון דברים מתוקים וטעימים! בר ממתקים לאירועים לא מביא איתו רק טעם ייחודי אשר גורם לכל האורחים ליהנות הרבה יותר, אלא הוא מוסיף המון צבע והנאה אשר גורמת בסופו של דבר לכל האורחים להשטות ולהצטרף לשמחה.
בר ממתקים לאירועים בהתאמה אישית!
בדיוק כמו שבוחרים מנות לאירוע, כך גם ניתן לבחור את בר הממתקים המתאים לסוג האירוע ולקהל האורחים הצפוי להגיע. אנו בחברת בלנקו נתאים עבורכם את בר הממתקים המושלם עבורכם, כך שלא תצטרכו להתפשר על ממתקים או אלמנטים שאינכם אוהבים – ובר הממתקים יהיה בדיוק כפי שתמיד חלמתם ורציתם באירוע שלכם.
ברי הממתקים אותם אנו מציעים ללקוחותינו מעוצבים ומקושטים ברמה הגבוהה ביותר, כך שלא רק שהטעם של הממתקים יסחוף אחריו את כל האורחים שלכם – גם המראה של העמדה יגרום לכל האורחים שלכם להתפעל ולהרגיש בשפע עליו אנו לא מוכנים להתפשר בשום שלב.
בר ממתקים לאירועים מכל הסוגים!
לחלק מהאנשים נדמה כי בר ממתקים מתאים לאירועים קטנים ופחות רשמיים, אך בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה במיוחד בביקוש לבר ממתקים – וכיום ניתן להגיד בפה מלא כי ברי ממתקים מתאימים לכל סוגי האירועים החל מבריתות, דרך ברבת מצווה ועד לחתונות! אנו נדאג לעצב את הבר כך שהוא יתאים בצורה מושלמת לסוג ולגוון האירוע, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אליו ואנו נבצע עבורכם את כל התהליך – ואתם אלה שתקצרו את הפירות בסיומו של האירוע על שלל מחמאות ואין ספור אורחים מרוצים.
אז למה אתם מחכים? זה הזמן לסגור בר ממתקים לאירוע שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו ולשריין את התאריך של האירוע שלכם. אנו כבר נדאג לקבוע אתכם פגישת היכרות בה תתרשמו מהמגוון הרחב אותו אנו מציעים לקהל לקוחותינו ובנוסף נוכל לקבוע פגישת טעימות בה תוכלו לטעום משלל המטעמים אותם אנו מציעים ללקוחותינו הפזורים בכל הארץ.