ירידת ערך הרכב – איך לתקן את הרכב ולא לצאת מופסדים

ירידת ערך רכב- קחו את זה בחשבון

כאשר צרכנים ישראלים מעוניינים לרכוש רכב מסוים, הם לא תמיד נותנים דעתם בדבר ירידת ערך רכב. מדובר באחד משיקולי הקנייה החשובים מהבחינה כלכלית. ישנם צרכנים אשר מתווכחים על כמה אלפי שקלים, בעוד שירידת ערכו של הרכב, עשויה להתבטא בעשרות אלפי שקלים. ירידת הערך של כל רכב, זה עניין שקשה לצפות מראש, לעיתים זה יכול להיות מהמוניטין של מותג הרכב, השקת גרסאות שונות של אותו הרכב ולכן, יש לפענח נכון נושא זה שהפך להיות אפילו מורכב יותר בשנים האחרונות.

למשל מכוניות חסכוניות כגון מכוניות מיני, שומרות על ערכן, היות והדרישה למכוניות חסכוניות עלתה לאחרונה בשל היוקר של הדלק. כאשר מדובר עלירידת ערך רכב בשל תאונה, זוהי בעצם ירידת ערך מסחרית. עקבות של תיקון הרכב שתוקנו במוסכים ישפיעו באופן שונה על רכבים. למשל החלפת כנף לרכב שנפגע מתאונה, פחחות וצבע, עשויים להוריד את ערך הרכב.

אז כיצד בכל זאת ניתן יהיה לשמור על ערך הרכב ולא לגרום לו לירידה לאחר התאונה?

היום, ניתן לתקן תיקוני פחחות וצבע, מבלי להחליף חלקים חיצוניים לרכב, כגון דלת או כנף. תיקון בשיטת ה-PDR מונע מצב של ירידת ערך רכב כאשר אין צורך בתיקוני פחחות וצבע, אלא באמצעות וואקום, עבודה עדינה ואמנותית, ניתן להחזיר עטרה ליושנה מבלי לגרום לרכב שירד מערכו. חברת PDR Israel LTD, עוסקת בתיקוני פח לרכבים בשיטת: PAINTLESS DENT REPAIR, אשר מאושרת בקרב יצרני רכב בכל העולם. בשיטה זו, הצבע המקורי של הרכב נשמר ועל פי ערך של שמאים מוסמכים, ערך הרכב אינו נפגע.

חיסכון בפרמיית הביטוח והיעדר תביעות

זו גם נקודה שחשוב לציין, היות ולאחר תאונה או מכת ברד, ערך הרכב ייפגע ותצטרכו להפעיל את הפרמיות בביטוח, מה שיגרום לכם לביטוח יקר יותר בשנה הבאה. וגם השתמשתם במוסכים המורשים של חברות הביטוח לתיקון נזקי הרכב, באופן שבו תהיה ירידת ערך רכב. במקרים רבים עדיף לשלם מכיסכם, על מנת להרוויח גם את היעדר התביעות וגם את ערך הרכב, מה שיקל עליכם למכור אותו בבוא העת.

גם חידוש רכב לפני מכירה, ניתן לבצע בשיטת ה- PDR, שיטה זו משרתת מגרשי מכירות שמעוניינים כי לא תהיה ירידת ערך רכב, כך שהלקוח יהיה שקט בעת הבדיקה כשבבדיקה יהיה רשום, כי הרכב לא עבר תאונה או שהוחלפו בו חלקי שלדה או פח.

לפרטים נוספים צור קשר בטלפון 052-5596900, או במייל: service@pdrisrael.co.il

שמפו ללא מגע לשטיפת רכב ללא מגע

דברים חדשים קוראים כל יום ובכל נושאים וגם בענף הרכב וגם ענף חומרי שטיפה וטיפוח לרכב יש חידושים ומהפכות

ואחד מהם רצוי לדעת במיוחד שזה אצלנו בארץ

מפעל ייצור טיפ טופ כימיקלים אשר מייצר חומרי ניקוי לרכב ותעשייה גאה להציג חומר שטיפה חדש – שמפו לרכב ללא מגע !

שמפו ללא מגע מאפשר לשטוף רכב בשיטה חדשה ללא מגע יד או חפץ אחר חוץ ממים

איך זה עובד ?

מתיזים חומר שזה שמפו לרכב מיוחד מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ומתאים לאקלים ישראלי

בתוצאה מכך חומר הופך לקצף פעיל אשר סופג לתוכו את הלכלוך

לאחר המתנה של שתי דקות מורידים בעזרת לחץ מים על מנת להוריד את כל הקצף עם לכלוך

מה שנשאר זה רק לנגב בעזרת מטלית ורכב נקי ומוכן לנסיעה

בעזרת שמפו לרכב חדש אנו לא צריכים יותר לשפשף את השמפו שעל הרכב במטאטא ולא בסמרטוט

ובטח שאם אנו שוטפים בשיטה זו רכב שלנו מוגן בפני השריטות ונכון שכך אנו שומרים על צבע של הרכב

בהצלחה לכולנו בשימוש יעיל ושמירת על רכבינו