ייצוא גז טבעי ממאגר אפרודיטה – מחכים להסכמים

ייצוא גז טבעי ממאגר אפרודיטה – מחכים להסכמים

ייצוא הגז הטבעי מישראל לאירופה מאז התגלו ע"י שותפויות הגז דלק קידוחים ונובל אנג'י גרמו לחילוקי דעות ולהשערות שונות בכל הקשור להשלכות של תהליך הייצוא וכן הרווחים הצפויים, אך אפשר להיות בטוחים לחלוטין בדבר אחד – נראה כי ההסכמים בתחום ייצוא הגז מתגבשים ותופסים תאוצה בחודש האחרון בקצב מהיר ביחד מדינות מערב אירופה, יוון וקפריסין. הנושא נדון בביקורו האחרון של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקפריסין, שבה נפגש עם נשיא קפריסין, ניקוס אנסטסיאדיס, ועם ראש ממשלת יון, אלכסיס ציפראס. גם שר האנרגיה, יובל שטייניץ, נפגש עם מקבילו הקפריסאי במטרה להגיע להסכמים הדרושים ולצמצום ההפסדים הכלכליים הצפויים כתוצאה מאי חתימת ההסכם. במהלך הפגישות ציינה ישראל כי היא מצפה שיעברו לשותפויות הגז דלק קידוחים ונובל אנרג'י כ-5% מהמכירות של מאגר אפרודיטה, כאשר ממשלת ישראל זכאית לכ-60 אגורות מכל שקל ממכירת גז טבעי.

הצינור אשר הוצע בתוכנית שיתוף הפעולה האזורי צפוי להיות באורך של 2100 קילומטרים, ועלות הקמתו צפויה להגיע לכ-25 מיליארד שקלים, והוא עתיד להיות מוכן עד שנת 2025, במידה והמדינות יגיעו להסכמות. הצינור עתיד להבטיח ייצוא גז ישראלי לשווקים אירופאיים שונים, ליוון ואולי אף למצרים והוא עתיד לספק גז טבעי לטווח ארוך, וכך לחזק גם את בטחון האנרגיה הדרוש לאיחוד האירופי וכן למדינות השכנות.

הסכמים בענף יצוא הגז אינם מובנים מאליהם, ויש להם השלכות דרמתיות. ע"פ דבריי ראש הממשלה, ייצוא גז מתחומי מדינת ישראל יסייע בצורה משמעותית לכלכלה הישראלית, והוא טומן בחובו הכנסות של מיליארדי שקלים לקופת המדינה. על כן ישנה חשיבות קריטית לחתימת הסכם הקשור למאגר הגז אפרודיטה, אשר נמצא בשטח הימי של ישראל וקפריסין, ומאגר ישי, שבשטח הימי של ישראל. חלקת "ישי", מפיק כמות גז קטנה משמעותית מהכמות המופקת בחלקה הקפריסאית, וכן הפקתו תלויה בהסכמים ושיתוף פעולה בין המדינות, אותן מנסה נתניהו להשיג. בהיעדר הסכם חלוקה ברור,  מומחים בתחום מזהירים כי ישראל עלולה להפסיד כ 3  מיליארד שקלים במידה וקפריסין תמשיך להשתמש במאגרים, ולהתעלם מחלקה של ישראל ברווחים.

 

איך שירות שליחויות מהיום למחר יכול לעזור לרוב בעלי העסקים?

היום, בשנת 2018, הרבה בעלי עסקים מתמודדים עם ניהול עסקים בקצב מהיר מאוד ולכן מאבדים המון הזדמנויות בדרך להצלחה העסקית שלהם.

עם התפתחות ענף הe-commerce המון חנויות ובעלי עסקים החלו למכור דרך פלטפורמות האינטרנט השונות ועם התפתחות תעשייה זו התפתח לו גם תחום הבלדרות האישית.

כיום ישנה תחרות קשוחה בין עסקים ונותני שירות כמעט בכל תחום קיים, וכאשר לקוח רוכש מכם מוצר ואתם צריכים לספק אותו באופן הכי מקצועי שאפשר, אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים מרוחב ההיצע מה גם שרובנו גם לא כ"כ מצליחים לקחת החלטה נבונה ואף מתחרטים כי הלקוח שלנו ואנחנו קיבלנו שירות מזעזע.

אז איך בעצם יודעים עם אלו חברות משלוחים כן לעבוד ואיך אנו ממנפים ידע זה כך שיעזור לרוב בעלי העסקים בישראל?

ראשית, כאשר אנו ניצור קשר עם חברת שליחויות רצוי שנרצה לשוחח עם מנהל או בעלי החברה, כך שאם באמת אלו הם מי שיענו לנו ולא איזו פקידת קבלה שאין לה מושג בשירות, נוכל להיווכח כי אכן מדובר בחברה קטנה ואיכותית שאצלה שירות הלקוחות הוא עצם קיומה.

אחרי ששוחחנו עם מנהלי או בעלי החברה, נשאל לגבי טיב השירות, למשל, תוך כמה זמן יבצעו את האיסוף מהחנות שלנו? ותוך כמה זמן יבצעו את המסירה אל הלקוח?, האם נקבל דיווח למעקב אחר החבילה ששלחנו? האם יש ביטוח לאותה חבילה? האם תהיינה הנפקת תעודה שמאשרת כי הלקוח אכן קיבל את החבילה? אם תקבלו תשובות לשאלות אלו לשביעות רצונכם, הרי לכם התחלה של היכרות עם חברה שמכבדת את עצמה.

אז כעת מתבקשת השאלה, האם די לנו בכל הסרת הספקות הללו בכדי להיות רגועים? ודאי שלא…

כמובן שיש את עניין המחיר שלדעתי באופן אישי הוא צריך להיות אידאלי, אני לא ארצה שנותן השירות שלי יעבוד על שולי רווח נמוכים וירצה להיפטר מהעבודה כמה שיותר מהר על מנת להצדיק רווחיות לשירות שלו ועם זאת גם לא ארצה שיהיה יקר מדי מה שלא יצדיק את אותה פעילות, לכן מחיר אידאלי אשר משאיר שולי רווח הגיוניים גם לי וגם לו אכן יהווה בשבילי סיבה טובה לשיתוף פעולה ארוך טווח.

עניין אחרון שיש לקחת בחשבון גם כן, הוא קבלת שירות ומחיר מיוחדים כאשר אנו נעבור איזשהו סף כמותי לשליחת חבילות ואם גם פה קיבלתי את מבוקשי מבחינתי מצאתי צדיק ואפשר לצאת לדרך.

מקווה שהצלחתי לעזור לכם איך לבחור חברת שליחויות אמינה ואיכותית שיודעת לתת שירות שליחויות מהיום למחר בצורה אנושית ומקצועית.

חקירות סמויות חדשניות

חקירות סמויות חדשניות

חוקרים פרטיים צריכים להיות מעודכנים בכל הקורה בעולם הבילוש והחקירות הפרטיות. מחפשים דרכים להתעדכן בכל אביזרי המעקב והטכנולוגיות החדשות בתחום וכן ללמוד על פעולות ואירועים חדשניים וסוגי חקירות. כתבות, מאמרים וטיפים של חוקרים וקולגות מעשירים את הקורא בידע עדכני שנדרש כדי להצליח בחקירות עתידיות במעקבים ובאיסוף מידע. אתם מוזמנים לקרוא וללמוד להיות מוכנים על מנת לגלות ראיות להם הנכם זקוקים. מאבק משפטי מלווה בראיות והוכחות מתבסס על הצגת עובדות וראיות, עם הוכחות מוכחות תוכלו להגן על האינטרסים שלכם, להשיג את המטרות שהצבתם ולחסוך לכם זמן וכסף.

רשת חברתית חדשה מחלקת 50 מטבעות לנרשמים חדשים

יש רשת חברתית חדשה יוצאת מין הכלל המחלקת 50 מטבעות לנרשמים חדשים, ההרשמה עצמה היא ללא עלות וכל שצריך זה כתובת אימייל, http://sphere.social

מומלץ לכולם זה לקבל כסף בחינם המטבע קיבל כבר אישור סחר, תאמינו לי תירשמו עכשיו ותודו לי אחר כך.

אודות החברה:

הבעיה איתה החברה באה לפתור היא הגנה על פרטיות המשתמש, סחר במידע של אנשים הוא עסק המניב למעלה ממיליארד דולר בשנה, מיליאר דולר וואו זה מטורף, למה אנשים אחרים ירוויחו מהפרטים שלי מדוע אני לא שותף פעיל בעסק שמניב כסף על חשבוני? שאלות מצויינות אלה עברו גם במוחם של מפתחי הפלטפורמה והם בניגוד אלינו החליטו לעשות משהו בנידון ולהחזיר את האינטרנט לשליטה שלנו.

ספיר יוצרת רשת חברתית מבוזרת הבנוייה על הרעיון שפרטיות שקיפות ואבטחת המידע צריכה להוות אבן יסוד של כל פלטפורמה חברתית ושתאגידים גדולים לא צריכים לנצל את ההמון ולהרוויח כסף על הגב שלו הרי נתונים אלה הם לא שלו הם שלנו.

אני יודע שכולנו התרגלנו כבר לפייסבוק או לאינסטגרם, וגוגל הפך להיות תמונת רקע לכולנו במסך מחשב, אבל אם נחשוב רגע לעומק לא נעדיף להשאיר את הפרטיות שלנו אצלנו, לא נעדיף גם אנחנו להרוויח משהו מהנתונים הללו אני קורא לכולם להיכנס לאתר ולהירשם ולקחת חלק במהפכה, לא רק שתעשו משהו מדהים אלא גם כפיצוי תצאו מהמלך הזה עשירים ב 50 מטבעות יותר מלפני שהקלקתם על העכבר, אתם רואים השינוי כבר מניב לכם רווח.

Homepage

ניתן לפני ההרשמה לאתר להוריד כבר את האפליקציה של SPHERE לטלפונים הניידים או למחשב, ניתן להתרשם ממנה לפתוח חשבון ולהתחיל לבד להרגיש את השינוי, כבר יש למעלה מעשרות אלפי משתמשים בקהילה העולמית והמספר רק הולך וגדל מיום ליום, אנשים מבינים לבד שהצורך בשינוי הוא בלתי נמנע, שאין שום סיבה שתאגידים גדולים ירכבו על גבם של אנשים, יסחרו במידע שלנו, ישתפו לנו את הראש בפרסומות מותאמים אישית ויהנדסו את חיינו בכל דקה נתונה.

מה ניתן לעשות עוד בsphere

פלטפורמת הרשת של SPHERE תשלב נכסים חיוניים למסחר אלקטרוני.דבר זה יקל על המשתמשים הרשומים ליצור מוצרים או לפרסם שירותים אותם החברים שלהם יכולים לראות ולרכוש באמצעות SAT שלהם(המטבע של SPHERE). לדוגמה, אם בכוונתך לפרסם את המכשב הנייד שלך למכירה, כל שעליך לעשות הוא לצלם את המחשב הנייד שלך ולתת עליו פרטים, הכוללים תיאור המוצר ומחירו. תוכל לקבוע מי יוכל לראות את המוצר ואפילו מי יוכל לשתף פוסטים אודותיו כל זאת נעשה בהגדרות הפרטיות שלך בתור המשתמש. לאחר פרסום זה, משתמשים המעוניינים יכולים לרכוש את המוצרים או השירותים שפורסמו על ידי לחיצה על לחצן הרכישה. על ידי לחיצה על "רכישה", הערך הדרוש של אותו מוצר או שירות ב- SAT יישלח מיד לארנק המוכר והעסקה תסומן כהושלמה.

הדבר הזה פותר לנו בעיות של מסחר חלופין במקרה המתואר למעלה גם הקונה וגם המוכר הינם מוגנים, בנוסף יש לקונה את האפשרות לאסוף אין סוף פרטים לגבי המוצר ממשתמשים אחרים או מהמוכר ובך להקטין את הסיכוי שלו לקנות חתול בשק.

אמרתי לכם כבר שהמוצר בא לשנות סידרי עולם, אומנם יש עוד לעשות אבל זה בהחלט צעד בכיוון הנכון

ומה עם פרסום מודעות? שאלה מצויינת הלא זו היא דרך נוספת שהרשתות החברתיות משתמשות בנו הלקוחות בכדי להרוויח כסף על גבינה ואני אומר לא עוד

פלטפורמת המודעות החברתיות של SPHERE תאפשר למשתמשים רשומים לפרסם בקלות את המוצרים שלהם על ידי הצגת חלקי מודעות בעדכון החדשות של Sphere. המשתמשים יצטרכו לשלם עבור שטח הפרסום. הפלטפורמה תכלול גם פונקציות עבור כל קליק ו-הופעות, עלויות אלה ינוכו באופן אוטומטי מארנק המוכרים.

כן מודעות עולות כסף לנו המוכרים, אומנם סכום זניח אבל עולה, מדוע ? בכדי לאפשר לחברה להתקיים חייב להיות הכנסות לחברה בדיוק כמו תשלום על טלפון נייד או על כבלים, אבל בניגוד לחברות פרסום המחייבות אותנו לצפות בפרסומות על בסיס קבוע ולפעמים אף מסבכים אותנו בפרסומים לא נוחים ולא הולמים, כן לא פעם חברתי לשעבר חיפשה לקנות מוצרי נשים במחשב שלי ועד היום אני עדיין מקבל על בסיס קבוע פרסומות לתחבושות היגייניות ולמבצעים על הלבשה תחתונה של ויקטוריה סיקרטס לא עוד, ב SPHERE אם אני בוחר לפרסם, זה באחריותי ומכיסי הפרטי.

אם לסכם https://sphere.social

הרשת החברתית החדשה היא משב רוח נעים, ואמירה פוליטית לגבי הזכות שלנו לקחת בחזרה את האינטרנט לידיים שלנו, אנו יכולים לראות בה גם כאיש הנאבק למען הפרטיות שלנו והזכות שלנו לא להיות ארנק לתאגידים גדולים, לא לתת להם להתעשר על חשבוננו,ןאם כבר כן אז לפחות אל תתקמצנו ותשלמו גם לנו אחוזים המשלל בכל זאת אנחנו הם כוח הקניה, אנחנו הם האנשים מאחורי שורותהנתונים הנאספים עלינו כל יום אנחנו זה העיקר.

אני מצרף פה שוב את הקישור לאתר החברה לפתיחת החשבון ולקבלת 50 המטבעות הראשונים

Homepage

אתה צריך סוודר לילד תרשם וקבל 50 מטבעות

רוצה לקנות כדורגל יד 2 תרשם וקבל 50 מטבעות

מה אכפת לך זה בחינם, אם מישהו היה הולך עכשיו בתל אביב ומחלק שטרות של 50 שקלים לא היית לוקח? בוודאי שכן ואתה גם צודק מי לא יקח, תיכנס תירשם תקבל את המתנה ללא עלות וללא נתונים חוץ מכתובת דואר אלקטרוני כן גם אתה יכול מר GambaAdoma@yahoo.com. הכנס תרוויח ותודה לי אחר כך רק לא לשכוח דבר חשוב תורידו גם את האפליקציה ותראו לבד, עוד מספר חודשים מי שלא יהיה ב SPHERE לא יהיה בכלל.

חוקרים פרטיים להשלמת חקירה

חוקרים פרטיים להשלמת חקירה

כולנו גדלנו על קריאת ספרים וצפיה בסרטים אודות חוקרים פרטיים אבל בהחלט יכול לקרות שגם אנו יכולים להגיע למצב בו נזדקק לשרותים של חוקרים פרטיים שיצטרכו לבצע השלמת חקירה.
בחירה במסלול של חקירה פרטית מאפשרת קבלת ההחלטה נכונה בכל תחום, על מנת להביא ראיות חותכות לבימ"ש, לצורך הכנת שאלות לבדיקת פוליגרף ועוד.
זה יכול לקרות כאשר לדוגמה ברצוננו להוכיח טענה בעקבות פגיעה בנו, כשיש חשד שאנשים פועלים באופן שממנו נפענו אולי כשאנו מזהים רמזים לחוסר אמינות או להתנהגות חשודה, מצד מישהו זר בן או בת הזוג, אולי אצל מי מבני המשפחה, השותפים העסקיים או העובדים.
במקרים כגון אלה אנו זקוקים לאיסוף מידע שיעיד שאכן כך הדבר ואותו נגיש לערכאה משפטית כדי לממש את זכויותנו על פי חוק.
איסוף המידע שיאסף על ידי חוקרים פרטיים שמשתיכים למשרדי חקירות. אין בפניה לחוקרים פרטיים משום ויתור על חקירה שנעשית באמצעות תלונה במשטרה.
חשנו שחקירת המשטרה לא מיצתה את עצמה ושחוקרי המשטרה לא הצליחו מפאת חוסר בזמן או מחזור בכוח אדם להגיע לחקר האמת במלואה, חוקרים פרטיים מקצוענים ומנוסים יבצעו את העבודה.
שירותי משרדי חקירות מתחלקים לשני סוגים עיקריים – שירותים הרלוונטיים לחיי העבודה ושירותים הרלוונטיים לחיי היום יום.
לא אחת, נדרשות חקירות אישיות שלא נובעות מחשד מסוים של בגידה, אלא באות דווקא להסיר אותו.
שירותי חקירות הרלוונטיים לחיי העבודה יכללו בדיקת אמינות של מועמדים לעבודה, בדיקת אבטחת מידע ופרצות באבטחת מידע, זיהוי ריגול תעשייתי הפועל בארגון וחקירות כלכליות.
שירותי חקירות הרלונטיים לחיי היום יום יכולים להועיל באיתור אנשים שנעלמו מחיינו והיינו רוצים לחדש את הקשר עימהם, איתור אנשים שפגעו בנו ואנו רוצים למצות איתם את הדין, זיהוי בגידות ומציאת אי יושר בהתנהלות של אחד מבני הזוג, איתור מטרידים טלפוניים ועוקבים ועוד.
בכל מצב בו יש ספק ואי ידע בהקשר לאדם או גוף העומד מולך, או כאשר נפגעת ואתה רוצה למצות את הדין עם הפוגע, אך אם הפוגע לא זמין להשגה – הפיתרון הוא לפנות למשרדי חקירות שיעזרו באיתור האדם ובאספקת מידע אודותיו.
כאשר חוקרים פרטיים מבצעים חקירה כלכלית, הם פועלים לאיתור מקורות ההכנסה והנכסים בארץ ובחו"ל אשר שייכים לבעל החוב.
בעזרת חקירות כלכליות ניתן לאתר ולפעול לעיקול הרכוש של החייב וניתן לבדוק את מצבו הכלכלי על מנת להחליט על כדאיות או אי כדאיות הגשת תביעה אשר לעיתים כרוכה בדמי אגרות בתי משפט גבוהות.
בין השירותים המשלימים שחוקרים פרטיים מספקים ניתן למצוא שירותי גרפולוגיה המשלימים את חקירת האישיות, שירותים משלימים נוספים שקשורים באיסוף מידע ואבחון נוספים.

לקריאה נוספת ניתן לקרוא באתר – https://www.detect.co.il/