איך שירות שליחויות מהיום למחר יכול לעזור לרוב בעלי העסקים?

היום, בשנת 2018, הרבה בעלי עסקים מתמודדים עם ניהול עסקים בקצב מהיר מאוד ולכן מאבדים המון הזדמנויות בדרך להצלחה העסקית שלהם.

עם התפתחות ענף הe-commerce המון חנויות ובעלי עסקים החלו למכור דרך פלטפורמות האינטרנט השונות ועם התפתחות תעשייה זו התפתח לו גם תחום הבלדרות האישית.

כיום ישנה תחרות קשוחה בין עסקים ונותני שירות כמעט בכל תחום קיים, וכאשר לקוח רוכש מכם מוצר ואתם צריכים לספק אותו באופן הכי מקצועי שאפשר, אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים מרוחב ההיצע מה גם שרובנו גם לא כ"כ מצליחים לקחת החלטה נבונה ואף מתחרטים כי הלקוח שלנו ואנחנו קיבלנו שירות מזעזע.

אז איך בעצם יודעים עם אלו חברות משלוחים כן לעבוד ואיך אנו ממנפים ידע זה כך שיעזור לרוב בעלי העסקים בישראל?

ראשית, כאשר אנו ניצור קשר עם חברת שליחויות רצוי שנרצה לשוחח עם מנהל או בעלי החברה, כך שאם באמת אלו הם מי שיענו לנו ולא איזו פקידת קבלה שאין לה מושג בשירות, נוכל להיווכח כי אכן מדובר בחברה קטנה ואיכותית שאצלה שירות הלקוחות הוא עצם קיומה.

אחרי ששוחחנו עם מנהלי או בעלי החברה, נשאל לגבי טיב השירות, למשל, תוך כמה זמן יבצעו את האיסוף מהחנות שלנו? ותוך כמה זמן יבצעו את המסירה אל הלקוח?, האם נקבל דיווח למעקב אחר החבילה ששלחנו? האם יש ביטוח לאותה חבילה? האם תהיינה הנפקת תעודה שמאשרת כי הלקוח אכן קיבל את החבילה? אם תקבלו תשובות לשאלות אלו לשביעות רצונכם, הרי לכם התחלה של היכרות עם חברה שמכבדת את עצמה.

אז כעת מתבקשת השאלה, האם די לנו בכל הסרת הספקות הללו בכדי להיות רגועים? ודאי שלא…

כמובן שיש את עניין המחיר שלדעתי באופן אישי הוא צריך להיות אידאלי, אני לא ארצה שנותן השירות שלי יעבוד על שולי רווח נמוכים וירצה להיפטר מהעבודה כמה שיותר מהר על מנת להצדיק רווחיות לשירות שלו ועם זאת גם לא ארצה שיהיה יקר מדי מה שלא יצדיק את אותה פעילות, לכן מחיר אידאלי אשר משאיר שולי רווח הגיוניים גם לי וגם לו אכן יהווה בשבילי סיבה טובה לשיתוף פעולה ארוך טווח.

עניין אחרון שיש לקחת בחשבון גם כן, הוא קבלת שירות ומחיר מיוחדים כאשר אנו נעבור איזשהו סף כמותי לשליחת חבילות ואם גם פה קיבלתי את מבוקשי מבחינתי מצאתי צדיק ואפשר לצאת לדרך.

מקווה שהצלחתי לעזור לכם איך לבחור חברת שליחויות אמינה ואיכותית שיודעת לתת שירות שליחויות מהיום למחר בצורה אנושית ומקצועית.

חקירות סמויות חדשניות

חקירות סמויות חדשניות

חוקרים פרטיים צריכים להיות מעודכנים בכל הקורה בעולם הבילוש והחקירות הפרטיות. מחפשים דרכים להתעדכן בכל אביזרי המעקב והטכנולוגיות החדשות בתחום וכן ללמוד על פעולות ואירועים חדשניים וסוגי חקירות. כתבות, מאמרים וטיפים של חוקרים וקולגות מעשירים את הקורא בידע עדכני שנדרש כדי להצליח בחקירות עתידיות במעקבים ובאיסוף מידע. אתם מוזמנים לקרוא וללמוד להיות מוכנים על מנת לגלות ראיות להם הנכם זקוקים. מאבק משפטי מלווה בראיות והוכחות מתבסס על הצגת עובדות וראיות, עם הוכחות מוכחות תוכלו להגן על האינטרסים שלכם, להשיג את המטרות שהצבתם ולחסוך לכם זמן וכסף.

חוקרים פרטיים להשלמת חקירה

חוקרים פרטיים להשלמת חקירה

כולנו גדלנו על קריאת ספרים וצפיה בסרטים אודות חוקרים פרטיים אבל בהחלט יכול לקרות שגם אנו יכולים להגיע למצב בו נזדקק לשרותים של חוקרים פרטיים שיצטרכו לבצע השלמת חקירה.
בחירה במסלול של חקירה פרטית מאפשרת קבלת ההחלטה נכונה בכל תחום, על מנת להביא ראיות חותכות לבימ"ש, לצורך הכנת שאלות לבדיקת פוליגרף ועוד.
זה יכול לקרות כאשר לדוגמה ברצוננו להוכיח טענה בעקבות פגיעה בנו, כשיש חשד שאנשים פועלים באופן שממנו נפענו אולי כשאנו מזהים רמזים לחוסר אמינות או להתנהגות חשודה, מצד מישהו זר בן או בת הזוג, אולי אצל מי מבני המשפחה, השותפים העסקיים או העובדים.
במקרים כגון אלה אנו זקוקים לאיסוף מידע שיעיד שאכן כך הדבר ואותו נגיש לערכאה משפטית כדי לממש את זכויותנו על פי חוק.
איסוף המידע שיאסף על ידי חוקרים פרטיים שמשתיכים למשרדי חקירות. אין בפניה לחוקרים פרטיים משום ויתור על חקירה שנעשית באמצעות תלונה במשטרה.
חשנו שחקירת המשטרה לא מיצתה את עצמה ושחוקרי המשטרה לא הצליחו מפאת חוסר בזמן או מחזור בכוח אדם להגיע לחקר האמת במלואה, חוקרים פרטיים מקצוענים ומנוסים יבצעו את העבודה.
שירותי משרדי חקירות מתחלקים לשני סוגים עיקריים – שירותים הרלוונטיים לחיי העבודה ושירותים הרלוונטיים לחיי היום יום.
לא אחת, נדרשות חקירות אישיות שלא נובעות מחשד מסוים של בגידה, אלא באות דווקא להסיר אותו.
שירותי חקירות הרלוונטיים לחיי העבודה יכללו בדיקת אמינות של מועמדים לעבודה, בדיקת אבטחת מידע ופרצות באבטחת מידע, זיהוי ריגול תעשייתי הפועל בארגון וחקירות כלכליות.
שירותי חקירות הרלונטיים לחיי היום יום יכולים להועיל באיתור אנשים שנעלמו מחיינו והיינו רוצים לחדש את הקשר עימהם, איתור אנשים שפגעו בנו ואנו רוצים למצות איתם את הדין, זיהוי בגידות ומציאת אי יושר בהתנהלות של אחד מבני הזוג, איתור מטרידים טלפוניים ועוקבים ועוד.
בכל מצב בו יש ספק ואי ידע בהקשר לאדם או גוף העומד מולך, או כאשר נפגעת ואתה רוצה למצות את הדין עם הפוגע, אך אם הפוגע לא זמין להשגה – הפיתרון הוא לפנות למשרדי חקירות שיעזרו באיתור האדם ובאספקת מידע אודותיו.
כאשר חוקרים פרטיים מבצעים חקירה כלכלית, הם פועלים לאיתור מקורות ההכנסה והנכסים בארץ ובחו"ל אשר שייכים לבעל החוב.
בעזרת חקירות כלכליות ניתן לאתר ולפעול לעיקול הרכוש של החייב וניתן לבדוק את מצבו הכלכלי על מנת להחליט על כדאיות או אי כדאיות הגשת תביעה אשר לעיתים כרוכה בדמי אגרות בתי משפט גבוהות.
בין השירותים המשלימים שחוקרים פרטיים מספקים ניתן למצוא שירותי גרפולוגיה המשלימים את חקירת האישיות, שירותים משלימים נוספים שקשורים באיסוף מידע ואבחון נוספים.

לקריאה נוספת ניתן לקרוא באתר – https://www.detect.co.il/

החזר מס הכנסה

 

 

מהו החזר מס הכנסה?

 

כמעט כל אזרח עובד, משלם לרשויות המס מס הכנסה בעבור ההכנסות החודשיות שלו. תשלום של מס הכנסה מתבצע באופן חודשי, אולם גובה המס מחושב על ידי רשויות המס באופן שנתי. הפער בין החישוב לביצוע יוצר לא מעט טעויות ופערים, אשר יוצרים מצבים שבהם שכירים רבים זכאים, למעשה, להחזרי מס, עבור מיסים גבוהים מידי ששולמו על ידם לאורך השנה. 8.5 מיליארד ₪ ממתינים בקופת המדינה לשכירים שעדיין לא מימשו את זכאותם לקבל החזר מס! הסכומים, אכן, עשויים להיות גבוהים מאד, ולכן מומלץ בהחלט לכל שכיר לבדוק את זכאותו להחזר מס הכנסה.

 

ממה נוצרים הפערים?

 

במהלך השנה נוצרים שינויים רבים, אשר משפיעים על גובה המס לתשלום, אולם מכיוון שהמס מחושב מראש, באופן שנתי, שינויים אלה אינם נלקחים בחשבון. השינויים עשויים להיות, למשל, שינוי בגובה המשכורת, שינוי מקום עבודה, לידת ילד, קבלת קצבת אבטלה ועוד שינויים רבים. החישוב של החזר מס הכנסה עשוי להיות מורכב לאנשים שאינם עוסקים בתחום, ולכן מומלץ מאד להיעזר ברואה חשבון או יועץ מס מקצועי, על מנת לבצע את החישוב בצורה נכונה, ולקבל החזרים מתאימים ממס הכנסה.

 

סוגים של החזר מס הכנסה

 

כאמור, החזר מס הכנסה סטנדרטי שייך בעיקר לשכירים, בשל השינויים בתנאי המשכורת והמיסים. עם זאת, ישנם מקרים נוספים אשר יוצרים אצל אנשים רבים זכאות להחזר מס הכנסה. לדוגמא:

 

  • החזר מס לעובד בחו"ל – מי שעבד בחו"ל אצל מעביד ישראלי, עשוי להיות זכאי להחזרי מס גבוהים במיוחד.
  • החזר מס שוק ההון – מי שהייתה לו פעילות כלשהי בשוק ההון עשוי גם הוא להיות זכאי להחזרי מס.
  • החזר מס לילדים לקויי למידה – ילדים לקויי למידה מזכים את הוריהם בהחזר מס הכנסה שעשוי להיות גבוה מאד.
  • החזר מס שבח – מי שמוכר דירת מגורים, ומשלם עבורה מס שבח, עשוי להיות זכאי להחזר מס הכנסה בתנאים שונים.
  • החזר מס בגין נכות רפואית – בעלי נכות רפואית או הסובלים ממחלות כרוניות שונות, עשויים גם הם להיות זכאים להחזר מס הכנסה.

החזר מס לשכירים

החזר מס לשכירים הפך לנושא חם בשוק הישראלי ולא בכדי – העצמאים שבינינו נדרשים למלא דו"חות הכנסה על בסיס קבוע לרשויות כגון מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, אך השכירים שבינינו משלמים מס הכנסה בתלוש המשכורת החודשית ואינם טורחים אף לבחון האם גובה המס ששילמו הוא בהתאם לגובה השכר, בהתאם לשיעור המס הנדרש ועוד. שכירים בודדים בשוק נדרשים למלא דוחות חודשיים (אלו המשתכרים מעל 60,000 בחודש) ואילו מיליוני שכירים נוספים משאירים את הכסף שעבורו עמלו קשות כל השנה בידיהן של רשויות המס, ללא הכרה בכך שמגיע להם החזר מס. ואם נתייחס לרגע לסטטיסטיקה – ל-80% מן השכירים מגיע החזר מס שנתי שיכול לנוע בין מאות שקלים לעשרות אלפי שקלים.

מה עושים כדי לקבל החזרי מס?

בשנים האחרונות קמו חברות רבות אשר מעסיקות רואי חשבון ומוכנות לסייע בכל הביורוקרטיה המתישה של בדיקת זכאות, הגשת טפסים ודרישת החזרי מס לשכירים מהרשות למס הכנסה, בתמורה לשכר טרחה. באמצעות האינטרנט ושיחות טלפוניות הן מביאותאת הבשורה לאלפי שכירים ברחבי הארץ.

איך נוצר מצב שמגיע החזר מס לשכירים?

ראשית כל – חישוב גובה מס הכנסה החודשי מתבצע על ידי המעביד ולא על ידי רשות המס, טעויות רבות יכולות ליפול במהלך השנה ולרוב, אין השכירים מבצעים חישובים עצמיים מפאת חוסר זמן. יתרה מכך, עובדים אשר משתכרים משכורת ברוטו משתנה בין אם בעקבות משכורת בסיס + פרמיות, אם עקב החלפת עבודה, העלאה בשכר וכל סיבה אחרת, צריכים בתום השנה לבחון את דרגת מס ההכנסה בהתאם לשכר השנתי ולבדוק האם שיעור מס ההכנסה ששילמו הוא בהתאם לקבוע בחוק.

מהם הקריטריונים הנוספים המשפיעים על גובה החזר המס?

גורמים נוספים כגון השכלה, מספר ילדים, הורים לילדים בעלי נכויות, מספר מקומות עבודה, מילואים, שחרור מצה"ל, תרומות שביצעתם, השקעות בשוק ההון והרווחים, קבלת פיצויים, פדיון קופות גמל וחיסכון ועוד יכולים להשפיע על שיעור המס השנתי שאתם נדרשים לשלם. חוסר מידע וחוסר מודעות הינם הגורמים המובילים לכך שלמיליוני שכירים מגיע החזר מס.

חשוב לדעת –החזרי מס לשכירים ניתן לדרוש עד 6 שנים אחורה, מעבר לכך, חל חוק התיישנות והכסף נשאר בקופת המדינה! לא חבל?