החלפת מסך למחשב נייד

 

כאשר מסיבה כלשהי המסך במחשב הנייד ניזוק ונסדק או נשבר, בלתי ניתן להשתמש בו כמו שצריך ומצב קריטי זה מחייב פנייה למעבדה על מנת להחליף את המסך השבור במסך חדש. קיימות בשוק מעבדות רבות אשר מבצעות תיקון החלפת מסך למחשב נייד. בכול מקרה של סדק או שבר במסך, המעבדה אליה פניתם, לא תנסה לתקן את המסך, אלא פשוט תחליף לכם אותו במסך חדש.

 

במקרים אשר מצריכים החלפת מסך למחשב נייד מומלץ לפנות למעבדה מקצועית אשר מתמחה בתיקוני מסכים שבורים ולא לנסות להחליף בעצמכם, מאחר וחלק זה הינו מאוד עדין וכול שריטה או מכה קטנה עלולה לפגום את המסך ולהרוס אותו. אנו מבצעים תיקוני החלפות מסכים סדוקים ושבורים לכול המחשבים הניידים ברמה המקצועית והגבוהה ביותר.

 

קיימים מקרים בהם הצורך בהחלפת מסך למחשב נייד למסך חדש אינו ודאי, וביניהם:

מסך מטושטש

תאורת מסך לא עובדת (אינוורטר)

מסך מרצד

מסך שחור / לא נדלק

פסים במסך

 

במקרים אלו, התקלה עלולה לנבוע מבעיה בכרטיס מסך או במגעים רפויים של כבל המסך, ולכן הבדיקה תהיה מקיפה וארוכה יותר מאשר בהחלפת מסך בלבד. לעומת זאת, קיימים מקרים של בלאי במסך אשר מתבטאים במס' פיקסלים שרופים, אותם ניתן לזהות על פי נקודות שחורות במסך באזורים שונים ובלתי קבועים, במקרה זה, קיים צורך להחליף את המסך התקול במסך חדש במעבדה.

 

שירות החלפת מסך למחשב נייד

חברתנו בעלת ניסיון וידע רב בכול הנוגע לתיקון מסך למחשב נייד ולהחלפת מסכים למחשבים ניידים. אנו נותנים שירות לכול חלקי הארץ ע"י שירות משלוחים בתוספת תשלום. בערי רחובות והסביבה, ניתן להנות אצלנו בשירות הגעת טכנאי אל בית הלקוח אשר מבצע את החלפת המסך במקום בזמן קצר.

 

כאשר תתקלו בבעיית סדק או שבר במסך אשר מצריכה תיקון החלפת מסך, לפני שתיצרו קשר עם מעבדת המחשבים, חשוב שתדעו את הדגם המדויק של המחשב שלכם, מאחר וישנם חברות מחשבים רבות בשוק, כגון: לנובו, דל, אסוס, טושיבה, HP, ועוד.. כמו כן, לכול מחשב ישנו דגם מדויק אשר מופיע בחלק האחורי של המחשב ליד המילה Model, חפשו זאת על מנת לדעת את הדגם המדויק של המחשב הנייד שלכם.

 

חשוב לדעת את הדגם המדויק של המחשב גם בכדי להבין מהו הגודל של המסך במחשב הנייד שלכם, מאחר וקיימים גדלים שונים של מסכים. כמו כן, ישנם מחשבים בעלי מסך מגע בהם החלפת המסך הינה מורכבת יותר ותיקונים אלה נעשים אך ורק בסביבת המעבדה בלבד.

 

החלפת מסך למחשב נייד מחיר

מחיר החלפת מסך למחשב נייד משתנה מכמה גורמים, דגם המחשב, גודל המסך, סוג המסך הנדרש וכן האם מדובר במסך מגע או רגיל. עלות החלפת המסך יכולה להתחיל מ-400 שקלים ויכולה אף להגיע להרבה יותר, הכול תלוי באיזה מסך מדובר. אנו מתמחים בהחלפת מסכים למחשבים ניידים מכול הסוגים והגדלים במחירים קבועים ונוחים לכול אחד ואחת.

תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייד- אל תנסו את זה בבית!

הידע הנצבר של כל בעל מחשב נייד עשוי לאפשר לו לפעמים לתקן אי אילו "תקיעות" ותקלות קטנטנות במחשב הנייד שלו, אבל בכל מקרה, חייבים לפנות לטכנאי מחשבים ניידים מקצועי ולא לנסות בכוח לפתור כל בעיה.

היום לאחר שימוש של שנים במחשבים ניידים, כל בעל לפטופ יכול לפעמים לנסות ולתקן את המחשב הנייד שלו, כמו למשל בבעיות של תוכנה, פרמוט מחשב נייד, התקנת תוכנות ועוד. אך יש תקלות שכדאי מאוד מה שנקרא "לא לנסות את זה בבית", משום שהן דורשות התערבות מקצועית של מומחה לתיקון מחשבים ניידים וכל ניסיון לתיקון "אישי" יכול להסתיים בלפטופ במצב טוטאל לוס.

 

מהן התקלות הנפוצות ביותר במחשב נייד?

התקלות הנפוצות ביותר במחשב נייד הן מסך שבור או מקולקל, אינוורטר תקול, חימום יתר של המחשב, גופי קירור תקולים, לוח אם מקולקל, ספק כוח שלא עובד, סוללה חלשה, דיסק קשיח הרוס ועוד.

תיקון תקלות כמו אלה שהזכרנו, חייב להיעשות במקצועיות בדיוק כמו בתיקון של מחשבים נייחים. צריך להיות בעל מקצוע רציני של תיקון מחשב נייד, משום שהפלסטיקה עדינה, הברגים חבויים וחלק מן הרכיבים עלול להיפגע, אם לא ניגשים לפירוק המחשב הנייד באופן מקצועי ועם כלים מקצועיים.

 

איך תשמרו על המחשב הנייד שלכם?

יש כל מיני פעולות שאתם בתור בעלי מחשבים ניידים יכולים לעשות, כדי לשמור ולהאריך את הרכיבים, הסוללה וחיי המחשב הנייד שלכם.

במקרה של סוללה למשל, שהיא יקרה מאוד גם זו המקורית וגם זו החלופית ומחירה יכול להגיע לכמה מאות שקלים, מומלץ מאוד להתחבר לחשמל במידה ואתם נמצאים ליד נקודת חשמל, אבל להקפיד להוציא את הסוללה מהמחשב. כך תאריכו את חיי הסוללה של המחשב הניד שלכם.

סוללה מרוקנת לא ניתן להטעין שוב ויש להחליפה. אך חשוב להתייעץ עם טכנאי מחשבים ניידים על הסוללה המומלצת למחשב הנייד שלכם.

 

מה עושים כשהמחשב הנייד צריך פרמוט?

לפני פרמוט של מחשב נייד, כדאי מאוד לגבות כל חומר (תמונות, תוכנות, מסמכים, שירים, וכו') אם באמצעותדיסק און קי, כונן קשיח חיצוני או בהעברה למחשב אחר.

הרבה אנשים נוהגים לפרמט את המחשב הנייד שלהם פעם בשנה, וזה דבר שנכון לעשותו, כדי לנקות אותו מווירוסים ומכל מיני מזיקים שגורמים להאטה ולתפקוד לקוי שלו. אם אתם שומעים רעשים מוזרים מהמחשב הנייד שלכם או שהוא נתקע כאשר אתם גולשים בו, זה סימן שהוא דורש פרמוט, אבל פרמוט חייב להיעשות בצורה מקצועית משום שהוא מוחק את כל התוכנות, ורצוי לעשות זאת בעצה נכונה של טכנאי מחשבים ניידים או לבקש ממנו לעשות זאת בעצמו.

כיום יש טכנאי מחשבים ברחובות, באילת, בקריית שמונה וכמעט בכל מקום, כך שלא משנה היכן אתה גר, טכנאי מחשבים יכול להגיע אליך.

 

כשהמחשב הנייד שלכם נכנס ל"מוסך "!

מחשב נייד כמו כל מכשיר חשמלי או אלקטרוני או דיגיטלי הוא עניין למקצוענים. בגלל זה טכנאי מחשבים עוברים קורסים לתיקון מחשבים ניידים, וזה איננו מקצוע שניתן לעסוק בו ללא הכשרה מתאימה, יסודית ומקיפה.

יחד עם זאת צריך לדעת להגיע לטכנאי מחשבים שלא יהפוך את התקלה שלכם במחשב לבעיה "בכור האטומי". הרבה פעמים תיקון שלמחשב נייד דומה לתיקון של רכב. הרכב נכנס למוסך והמוסכניק אומר להם שהוא סובל מזה וזה ואלה הם הנזקים, ורוב האנשים לא מבינים במכוניות שלהם ולא יודעים בדיוק מהי הבעיה ומקבלים את מה שהמוסכניק שלהם אומר "כדברי אלוהים חיים" וגם משלמים- והרבה.

אפשר לעשות את זה גם עם תיקון מחשב נייד, להפוך בעיה קטנה לבעיה ענקית והתשלום יהיה בהתאם. לכם אנחנו ממליצים לכם לפנות למעבדת תיקון מחשבים ניידים שמסוגלת לשלוח לכם בזמן אמת תמונת MMS שמראה ללקוח בדיוק את התקלה שאותרה ולא "מנפחת" אותה. בנוסף חשוב לפנות למעבדת תיקון מחשבים ניידים שמשתמשת בחלקים מקוריים ושעובדת בשקיפות מלאה מול הלקוח.

 

מסך למחשב נייד

מחשבים ניידים

 

מחשבים ניידים, כידוע, הולכים ונעשים נפוצים מיום ליום. נוחות השימוש במחשבים ניידים והניידות שלהם, הופכים אותם ליעילים ושימושיים במיוחד עבור אנשים רבים מאד, אשר זקוקים למחשב צמוד בחלקים גדולים של היממה. מחשבים ניידים בנויים בצורה דחוסה, אשר מאפשרת את הגודל הקטן והנוח שלהם. למעשה, הם מורכבים בדיוק מאותם רכיבים כמו מחשב נייח – אלא שהכול קטן יותר: מעבד, לוח אם, מקלדת, עכבר וכמובן – מסך.

 

מסך למחשב נייד

 

מסך למחשב נייד משמש בדיוק לאותן מטרות שלהן משמש מסך רגיל – על מנת לראות את הפעילות של המחשב ולבצע את כל הפעולות הרצויות. מסך למחשב נייד עשוי להגיע במגוון איכויות, החל במסכים פשוטים ובסיסיים ועד מסכים המיוחדים לגרפיקה ומאפשרים רזולוציה גבוהה במיוחד וכיול מדויק של הצבעים.

 

החלפת מסך למחשב נייד

 

ישנם מקרים שבהם אין מנוס מהחלפה של מסך למחשב נייד. המקרה הקלאסי הוא, כמובן, כאשר המסך נשמר. מסך למחשב נייד הוא מוצר חזק ועמיד, אולם למרות זאת, פגיעה ישירה במסך עלולה לגרום לניפוץ שלו, מה שמביא ללא ספק לצורך בהחלפה. ישנם מקרים שבהם מתגלות תקלות במסך. כך, לדוגמא: המסך מתחיל לרצד באופן שאינו נעים לעין; תאורת המסך אינה פועלת; המסך מטשטש וקשה לראות את הפרטים המופיעים עליו; המסך אינו נדלק כלל אף שהמחשב דולק; וכן הלאה. במצבים אלה יתכן שיש צורך בהחלפת המסך, אולם יש לבדוק זאת קודם במעבדת מחשבים, משום שבמקרים רבים ניתן לתקן את המסך ללא צורך בהחלפה.

 

בחירת מעבדה לתיקון מסך למחשב נייד

 

אם ישנה תקלה במחשב הנייד, יש להביא אותו למעבדת מחשבים על מנת לבצע בדיקה של המסך, ולאחר מכן תיקון או החלפה שלו לפי הצורך. אם ישנה מעבדה אשר שייכת ליצרן המחשב, מומלץ לבחור בה. מעבדה כזו כפופה לאחריות, וגם מעניקה בעצמה אחריות מלאה על התיקון. מעבדות רשמיות גם מכירות היטב את סוג המחשב, ולכן עשויות להעניק מענה מקיף ואיכותי יותר. אם אין אפשרות להגיע למעבדה רשמית של החברה, ניתן לפנות למעבדות מחשבים אזוריות – אך יש לברר היטב על המקצועיות והאמינות שלהן.

מאוורר למחשב נייד

מאוורר למחשב נייד

 

כל מחשב, וכמובן כל מחשב נייד, מורכב מחלקים קטנים רבים אשר מאפשרים את הפעולה של המחשב. אחד מן החלקים החשובים בכל מחשב שהוא, ובפרט במחשב נייד, הוא המאוורר. מאוורר למחשב נייד יוצר קירור של החלקים החשובים של המחשב – המעבד, כרטיס המסך וכדומה. פעולתו של מאוורר למחשב נייד קריטית לעבודה תקינה של המחשב, משום שפעולת המחשב יוצרת חום רב (ניתן להרגיש זאת בקלות באמצעות הנחת היד על גוף המחשב בזמן הפעילות שלו). ללא מאוורר למחשב נייד, החום שייווצר במחשב יהיה גבוה מאד, מה שעלול להביא למצב של שריפה של לוח האם והחלקים החיוניים לעבודתו של המחשב. לכן, חשוב מאד שהמאוורר במחשב הנייד יהיה תקין ויעבוד באופן מלא. מומלץ מידי פעם לנקות היטב את המחשב מאבק, על מנת לאפשר לו לפעול באופן מלא.

 

החלפת מאוורר למחשב נייד

 

אם נוצרת תקלה במאוורר למחשב נייד, לעיתים ניתן לפתור אותה באופן עצמאי על ידי ניקוי יסודי של האבק שמצטבר בתוכו. אך במקרים רבים התקלה חמורה יותר, ואז אין מנוס מהחלפה של המאוורר. מעניין לדעת, כי לכל מחשב נייד ישנו מאוורר שונה וייחודי לו. הכוונה היא לא רק להבדלים בין חברות המחשבים השונות – לכל דגם של מחשב, גם באותה החברה, יהיה מאוורר שונה, ייחודי לדגם הזה.

 

בחירת מעבדה להחלפה של מאוורר למחשב נייד

 

לכן, כאשר מביאים את המחשב הנייד למעבדת מחשבים, על מנת להחליף מאוורר למחשב נייד, יש לוודא כי מדובר במעבדת מחשבים מקצועית, על מנת שלא ייווצרו תקלות עקב התקנה של מאוורר לא מתאים וכדומה. מומלץ לפנות למעבדה רשמית של יצרן המחשבים, אולם ניתן גם לפנות למעבדות מחשבים מקומיות – כל עוד מוודאים כי מדובר במעבדה מקצועית, אשר מספקת שירות מלא ומקצועי וגם אחריות על התיקונים. מעבדת מחשבים איכותית לא רק תחליף את המאוורר של המחשב, אלא גם תדאג להוסיף למעבד של המחשב משחה טרמית לקירור, אשר מסייעת לפעילות של המאוורר ודואגת שהמחשב יישאר בטמפרטורה הנכונה עבורו לאורך זמן, ויפעל היטב.

 

במקרים רבים ניתן לתקן את המאוורר הישן על ידי ניקוי האבק שנצבר בתוכו ומסביבו . יש מקרים הדורשים החלפת מאוורר, לכל מחשב נייד מאוורר ייחודי ושונה, לשני מחשבים ניידים מחברת hp  מדגם שונה לא יהיה אותו המאוורר.

בלפטופ רחובות – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים אנו מתחייבים להחליף מאוורר במקצועיות ולשים משחת קירור למעבד , זהו חלק בלתי נפרד מהטיפול ( משחה טרמית לקירור ) שכן יש מעבדות שמסתפקות רק בהחלפת מאוורר או ניקוי .

מטען למחשב נייד

מטען למחשב נייד

אחד האביזרים השימושיים ביותר לבעלי מחשבים ניידים – הוא מטען למחשב נייד. מדובר בכבל חשמל המחובר באמצעות שנאי למחשב הנייד שלכם, ומווסת את המתח כך שהסוללה המפעילה את כל הרכיבים תוכל להיטען בקצב האופטימאלי ולספק לכם את הביצועים הטובים ביותר ואת אורך חיי הסוללה הארוך ביותר שניתן להגיע אליו.

אמנם, בעת רכישתם, מחשבים ניידים מגיעים בד"כ עם מטען מקורי המתאים למחשב – וחשוב מכך, לסוללה – באופן המוצלח ביותר על פי הגדרות היצרן. אבל מחשבים ניידים, כשמם כן הם: כל הזמן נעים ממקום למקום, עוברים מיד אל יד, מתחברים ומתנתקים מהחשמל מספר פעמים בכל יום ובתהליך זה הם מותחים את המטען, מטלטלים אותו, מעוותים את החיבורים שלו ולבסוף, לצערנו, גם קורעים או מקלקלים אותו. וכל בעל מחשב נייד חייב לקחת בחשבון ששימוש במטען קרוע יכול להיות מסוכן. הן למחשב וחשוב מכך – למשתמש ולסובבים אותו.

כשל של מטען למחשב נייד הוא אחד הכשלים הנפוצים ביותר שבעלי לפטופ או מקבוק חווים ולא בכדי ישנם פתרונות רבים להחלפת המטען לאחר שנהרס. חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות.

 

איך בוחרים מטען למחשב נייד?

ראשית, חשוב מאד לבחור במטען מקורי של החברה שבה יוצר המחשב. מטען מקורי כזה הוא בעל חיבורים מדויקים, אורך חיים ארוך ואיכות גבוהה. בנוסף, על מטען מקורי ניתנת אחריות לזמן רב יותר מאשר על מטענים לא מקוריים, שעליהם ניתנת אחריות לתקופה קצרה בלבד, אם בכלל. בכל מקרה שבו רוכשים מטען למחשב נייד, חשוב לוודא שיש עליו אחריות, מכיוון שתיקון או החלפה של מטען למחשב נייד הוא עניין לא זול. ככל שתקופת האחריות הניתנת על המטען ארוכה יותר, כך יש להניח שאיכות המטען גבוהה יותר.

 

קנייה בטוחה באינטרנט

כיום אין חובה להגיע לחנות מחשבים פיזית על מנת לרכוש מטען למחשב נייד. חנויות רבות מאפשרות רכישה מקוונת על גבי רשת האינטרנט. כאשר רוכשים מטען למחשב נייד בחנות מוכרת, הרי שהקנייה בטוחה לחלוטין.

בלפטופ אנרג'י תהיו בטוחים שקניתם נכון, אנו מחזיקים במלאי מטענים מקוריים של מגוון החברות. בכל שאלה תרגישו חופשי ליצור אתנו קשר כדי לבחור לבד את המטען חפשו את דגם המחשב וכך תקבלו בקלות את דגם המטען המתאים.