עתיד מרתק עם קורס טכנאי סלולר וטבלטים

טכנאי-סלולר

יודע מתי הולך לצאת החדש של אפל? מכיר את האפשרויות הכי מגניבות באנדרואיד? יכול לפתור תקלות שאף אחד מהחברים לא מצליח? אם כן, ייתכן מאוד שכבר יש לך מקצוע ביד! כל שצריך לעשות הוא לגייס את העניין והיכולות שלך לקורס של 204 שעות, ואתה כבר בדרך הנכונה.

 

למה דווקא קורס טכנאי סלולר?

 

במכללת אינטלקט אקדמון מתקיים קורס טכנאי סלולר וטבלטים שמקנה את כל הכלים הדרושים להשתלבות מוצלחת בתחום, בין אם כשכירים במעבדות קיימות או כעצמאיים. ואם אתם שואלים את עצמכם מדוע לבחור דווקא קורס הזה, הרשו לנו להסביר כמה עניינים.

 

ראשית, אתם בוודאי יודעים שעולם הסלולר והמכשירים הניידים נמצא בהתפתחות מטאורית כבר יותר מעשור, וככל שצופים קדימה כך נראה שהשמיים הם הגבול. הכוונה אינה רק למכשירים, האפליקציות והפיצ'רים שיוצאים חדשות לבקרים, אלא לעובדה שלכל אחד מאיתנו יש מכשיר משלו. למעשה, מכשירים אלו הפכו לחברים הטובים ביותר שלנו ואנו תלויים בהם לגמרי לצרכי עבודה, חברה, חדשות, קניות ועוד. וככל שיחלפו השנים כך הם יהפכו לכלי שפשוט אי אפשר בלעדיו. מה המשמעות לגביכם? שמי שמסיים בהצלחה קורס טכנאי סלולר באינטלקט אקדמון, הנערך במעבדה המשוכללת מסוגה באזור הצפון, תופס לעצמו מקצוע חיוני והכרחי. על פי כל התחזיות, מדובר בתחום עיסוק שבו הביקוש לידיים עובדות רק יעלה עם השנים, וכך גם רמת ההשתכרות והתנאים הנלווים, שלא לדבר על פתיחת מעבדה עצמאית. כי האמת, מי בכלל יכול להסתדר בלי הסלולרי שלו כבר עכשיו?

 

ויש עוד סיבות מצוינות להיכנס לקורס. למשל, הוא נותן תעודת הסמכה מטעם משרד הכלכלה שעימה תוכלו להשתלב בקלות במעבדות קיימות. עוד דוגמא? מדובר בקורס שמועבר על ידי מרצים מובילים בתחומם, המלווים אתכם באופן אישי ודואגים שאיש לא יישאר בלי הבנה מלאה ובלי למצות את כל הפוטנציאל הטמון בו.

 

ויש עוד המון יתרונות נוספים בהצטרפות אל הקורס שעדיין לא הזכרנו את תכניו המרתקים. רוצים לשמוע עליו עוד? התקשרו אל נציגינו ובדקו את התאמתכם בטלפון *9233.