רשת חברתית חדשה מחלקת 50 מטבעות לנרשמים חדשים

יש רשת חברתית חדשה יוצאת מין הכלל המחלקת 50 מטבעות לנרשמים חדשים, ההרשמה עצמה היא ללא עלות וכל שצריך זה כתובת אימייל, http://sphere.social

מומלץ לכולם זה לקבל כסף בחינם המטבע קיבל כבר אישור סחר, תאמינו לי תירשמו עכשיו ותודו לי אחר כך.

אודות החברה:

הבעיה איתה החברה באה לפתור היא הגנה על פרטיות המשתמש, סחר במידע של אנשים הוא עסק המניב למעלה ממיליארד דולר בשנה, מיליאר דולר וואו זה מטורף, למה אנשים אחרים ירוויחו מהפרטים שלי מדוע אני לא שותף פעיל בעסק שמניב כסף על חשבוני? שאלות מצויינות אלה עברו גם במוחם של מפתחי הפלטפורמה והם בניגוד אלינו החליטו לעשות משהו בנידון ולהחזיר את האינטרנט לשליטה שלנו.

ספיר יוצרת רשת חברתית מבוזרת הבנוייה על הרעיון שפרטיות שקיפות ואבטחת המידע צריכה להוות אבן יסוד של כל פלטפורמה חברתית ושתאגידים גדולים לא צריכים לנצל את ההמון ולהרוויח כסף על הגב שלו הרי נתונים אלה הם לא שלו הם שלנו.

אני יודע שכולנו התרגלנו כבר לפייסבוק או לאינסטגרם, וגוגל הפך להיות תמונת רקע לכולנו במסך מחשב, אבל אם נחשוב רגע לעומק לא נעדיף להשאיר את הפרטיות שלנו אצלנו, לא נעדיף גם אנחנו להרוויח משהו מהנתונים הללו אני קורא לכולם להיכנס לאתר ולהירשם ולקחת חלק במהפכה, לא רק שתעשו משהו מדהים אלא גם כפיצוי תצאו מהמלך הזה עשירים ב 50 מטבעות יותר מלפני שהקלקתם על העכבר, אתם רואים השינוי כבר מניב לכם רווח.

Homepage

ניתן לפני ההרשמה לאתר להוריד כבר את האפליקציה של SPHERE לטלפונים הניידים או למחשב, ניתן להתרשם ממנה לפתוח חשבון ולהתחיל לבד להרגיש את השינוי, כבר יש למעלה מעשרות אלפי משתמשים בקהילה העולמית והמספר רק הולך וגדל מיום ליום, אנשים מבינים לבד שהצורך בשינוי הוא בלתי נמנע, שאין שום סיבה שתאגידים גדולים ירכבו על גבם של אנשים, יסחרו במידע שלנו, ישתפו לנו את הראש בפרסומות מותאמים אישית ויהנדסו את חיינו בכל דקה נתונה.

מה ניתן לעשות עוד בsphere

פלטפורמת הרשת של SPHERE תשלב נכסים חיוניים למסחר אלקטרוני.דבר זה יקל על המשתמשים הרשומים ליצור מוצרים או לפרסם שירותים אותם החברים שלהם יכולים לראות ולרכוש באמצעות SAT שלהם(המטבע של SPHERE). לדוגמה, אם בכוונתך לפרסם את המכשב הנייד שלך למכירה, כל שעליך לעשות הוא לצלם את המחשב הנייד שלך ולתת עליו פרטים, הכוללים תיאור המוצר ומחירו. תוכל לקבוע מי יוכל לראות את המוצר ואפילו מי יוכל לשתף פוסטים אודותיו כל זאת נעשה בהגדרות הפרטיות שלך בתור המשתמש. לאחר פרסום זה, משתמשים המעוניינים יכולים לרכוש את המוצרים או השירותים שפורסמו על ידי לחיצה על לחצן הרכישה. על ידי לחיצה על "רכישה", הערך הדרוש של אותו מוצר או שירות ב- SAT יישלח מיד לארנק המוכר והעסקה תסומן כהושלמה.

הדבר הזה פותר לנו בעיות של מסחר חלופין במקרה המתואר למעלה גם הקונה וגם המוכר הינם מוגנים, בנוסף יש לקונה את האפשרות לאסוף אין סוף פרטים לגבי המוצר ממשתמשים אחרים או מהמוכר ובך להקטין את הסיכוי שלו לקנות חתול בשק.

אמרתי לכם כבר שהמוצר בא לשנות סידרי עולם, אומנם יש עוד לעשות אבל זה בהחלט צעד בכיוון הנכון

ומה עם פרסום מודעות? שאלה מצויינת הלא זו היא דרך נוספת שהרשתות החברתיות משתמשות בנו הלקוחות בכדי להרוויח כסף על גבינה ואני אומר לא עוד

פלטפורמת המודעות החברתיות של SPHERE תאפשר למשתמשים רשומים לפרסם בקלות את המוצרים שלהם על ידי הצגת חלקי מודעות בעדכון החדשות של Sphere. המשתמשים יצטרכו לשלם עבור שטח הפרסום. הפלטפורמה תכלול גם פונקציות עבור כל קליק ו-הופעות, עלויות אלה ינוכו באופן אוטומטי מארנק המוכרים.

כן מודעות עולות כסף לנו המוכרים, אומנם סכום זניח אבל עולה, מדוע ? בכדי לאפשר לחברה להתקיים חייב להיות הכנסות לחברה בדיוק כמו תשלום על טלפון נייד או על כבלים, אבל בניגוד לחברות פרסום המחייבות אותנו לצפות בפרסומות על בסיס קבוע ולפעמים אף מסבכים אותנו בפרסומים לא נוחים ולא הולמים, כן לא פעם חברתי לשעבר חיפשה לקנות מוצרי נשים במחשב שלי ועד היום אני עדיין מקבל על בסיס קבוע פרסומות לתחבושות היגייניות ולמבצעים על הלבשה תחתונה של ויקטוריה סיקרטס לא עוד, ב SPHERE אם אני בוחר לפרסם, זה באחריותי ומכיסי הפרטי.

אם לסכם https://sphere.social

הרשת החברתית החדשה היא משב רוח נעים, ואמירה פוליטית לגבי הזכות שלנו לקחת בחזרה את האינטרנט לידיים שלנו, אנו יכולים לראות בה גם כאיש הנאבק למען הפרטיות שלנו והזכות שלנו לא להיות ארנק לתאגידים גדולים, לא לתת להם להתעשר על חשבוננו,ןאם כבר כן אז לפחות אל תתקמצנו ותשלמו גם לנו אחוזים המשלל בכל זאת אנחנו הם כוח הקניה, אנחנו הם האנשים מאחורי שורותהנתונים הנאספים עלינו כל יום אנחנו זה העיקר.

אני מצרף פה שוב את הקישור לאתר החברה לפתיחת החשבון ולקבלת 50 המטבעות הראשונים

Homepage

אתה צריך סוודר לילד תרשם וקבל 50 מטבעות

רוצה לקנות כדורגל יד 2 תרשם וקבל 50 מטבעות

מה אכפת לך זה בחינם, אם מישהו היה הולך עכשיו בתל אביב ומחלק שטרות של 50 שקלים לא היית לוקח? בוודאי שכן ואתה גם צודק מי לא יקח, תיכנס תירשם תקבל את המתנה ללא עלות וללא נתונים חוץ מכתובת דואר אלקטרוני כן גם אתה יכול מר GambaAdoma@yahoo.com. הכנס תרוויח ותודה לי אחר כך רק לא לשכוח דבר חשוב תורידו גם את האפליקציה ותראו לבד, עוד מספר חודשים מי שלא יהיה ב SPHERE לא יהיה בכלל.