מאגר העסקים בישראל

למאגר העסקים ניתן להוסיף אתרים בחינם וללא כל תשלום
כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:

 

  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

פרוג'ים ספורט -PROGYM

פרוג'ים ספורט -PROGYM
פרוג'ים ספורט - PROGYM, חברה מובילה בתחום הספורט ואימון הכושר. מייצגת בבלעדיות בישראל מותגים בינלאומיים בתחום הספורט, אימון כושר ומכשור מקצועי לחדרי כושר.

באמתחתנו היצע רחב של מוצרי ספורט ואימון מקצועיים, ציוד ומכשור מקצועי לחדרי כושר, איכותיים וייחודים שיעזרו לך לשפר את היכולות הספורטיביות שלך.
מוצרי הספורט והאימון מתאימים לכל סוגי הספורט הקיימים וכוללים הדרכה לשיפור מיומנויות הכושר ומתאימה לספורטאים מקצועיים וחובבנים בכל הגילאים.

כחברה מובילה בתחום הספורט, פרוג'ים מזדהה עם הערכים שמאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, מצוינות, שמירה על משחק הוגן ורוח ספורטיבית. השחקנים לספורט ודמותו רבת ההשפעה של המאמן, הופכות את מגרשי הספורט לכלים חינוכיים משמעותיים לכן החברה שמה לה למטרה המשך צמיחה ומצוינות של הספורט בישראל, תוך שימת דגש על חינוך דורות חדשים לאהבת הספורט, הגינות, מעורבות בקהילה והשגיות, דרך שינוי פני החינוך בעולם הספורט והעלאת המודעות החברתית וחשיבות הפוטנציאל של החינוך לערכים דרך הספורט.

פרוג'ים משקיעה משאבים רבים בעבודה משותפת עם קבוצות ספורט קיימות בישראל ועובדת בשיתוף פעולה עם מנהלים ומאמנים בכירים בתחומי הספורט המגוונים. אנו מאמינים שבכוחו של הספורט לשנות את חייו של אדם, לפתוח בפניו הזדמנויות חדשות, לאפשר לו להאמין בעצמו, ולהעז להגשים את חלומותיו.

077-4961960
הארגמן 42
תל מונד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים