מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

משה כהן זאדה – משרד עו"ד ונוטריון

משה כהן זאדה – משרד עו"ד ונוטריון
משרד עורכי-דין מ. כהן-זאדה הנו משרד "בוטיק" מוביל בתחום דיני המקרקעין, התחדשות עירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38), תכנון ובניה, מיסוי נדל"ן ורשויות מקומיות, אשר מציע שירותים משפטיים מקיפים ומשולבים בתחומים הנ"ל, תוך מתן יחס אישי ייחודי ומקיף.

אנו מאמינים בגישה אישית וליווי צמוד להשגת התוצאה המיטבית ודוגלים בצעידה יד ביד עם הלקוח, החל משלב זיהוי המטרה והצורך, דרך בחינת הוצאתם לפועל וכלה במימוש באופן המוצלח ביותר עבור הלקוח. לאחר שנים רבות של עיסוק מעמיק בתחום הנדל"ן, אנו מוצאים סיפוק רב ביכולת לזהות פוטנציאל עסקי, גם במקומות שבהם הוא נחבא ולדעת ליצור אוירה של אמון ושיתוף פעולה עם הגורמים מולם אנו עובדים.

המשרד נוסד בשנת 2005 ע"י עו"ד משה כהן-זאדה, מי שהיה מנהל מחלקת מקרקעין במשרד עורכי-דין מהגדולים בארץ בליווי מושבים וקיבוצים ואשר מייצג גם ישובים קהילתיים ורשויות מקומיות שונות. בתפקידו, כיהן עו"ד משה כהן-זאדה, בין היתר, כיועץ המשפטי של פרויקטים גדולים ומורכבים בנדל"ן, הן על קרקעות פרטיות והן על קרקעות רשות מקרקעי ישראל, הסוכנות היהודית והמנהל האזרחי.
מרבית פעילות המשרד הינה בתחום ההתחדשות העירונית על גווניו השונים, ליווי משפטי כולל ומקיף של פרוייקטים למגורים, קבוצות רכישה, ליווי של עסקאות נדל"ן מסחריות ופרטיות (רכישת דירה מקבלן, רכישה ומכירה של דירות "יד שנייה", נכסים מסחריים ועוד) וייצוג ישובים קהילתיים, אגודות שיתופיות ובעלי נחלות. המשרד מטפל גם בהליכים משפטיים שונים ומגוונים וניהול מו"מ מול רשויות שונות וביניהן רשות מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות ומועצות אזוריות, ועדות תכנון, משרד הפנים, משרד האוצר, משרד הביטחון, משרד החקלאות, המשרד לתשתיות לאומיות, המשרד לאיכות הסביבה ועוד גופים ממשלתיים וציבוריים רבים.

035638888
עורך דין מושבים
035638887
יגאל אלון 96
תל אביב
6789140

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים