מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

רומי חוכמה

רומי חוכמה
רומי חוכמה
רומי חוכמה, אירידולוגיה ונטורופתיה הינה מטפלת ומלווה וותיקה של יחידים וקבוצות. רומי מאבחנת ומטפלת בעזרת תזונה, צמחי מרפא ותוספי מזון ייחודיים.

רומי חוכמה, אירידולוגיה ונטורופתיה הינה מטפלת ומלווה וותיקה של יחידים וקבוצות. רומי מאבחנת ומטפלת בעזרת תזונה, צמחי מרפא ותוספי מזון ייחודיים.
ניתן לבקר באתר של רומי ולמצוא בו מגוון רחב של מידע בכל נושאי הבריאות. בערוץ היוטיוב של רומי תמצאו סרטונים על נושאי בריאות מגוונים ועל דרכי הריפוי המיוחדות של רומי.
רומי חוכמה מאפשרת לכם להזמין תוספי מזון ישירות מהאתר לאחר האביון האירידולוגי.
האירידולוגיה הינו הכלי האבחוני המשמעותי ביותר בו משתשת רומי חוכמה. אירידולוגיה נחשבת לגישה אבחונית שלה שורשים בתרבויות עתיקות לצד סימוכין ומחקרים עכשוויים רבים אשר הראו שניתן לבצע אבחונים של תופעות רבות אשר הנן ניתנות לאבחון בעזרת מתודות אחרות.
לאחר שרומי חוכמה מאבחנת היא מעניקה לכם טיפול וליווי על פי עקרונות הנטורופתיה בהן היא פועלת שנים רבות.
רופי פיתחה לאור ניסיונה רב השנים מתכוני בריאות אשר מאפשרים הן תהליך החלמה והן שמירה על אורח חיים בריא ללא מגבלות של זמן. התהליך כולו אינו רק תהליך של ריפוי אלה תהליך של ליווי וכניסה לסגנון חיים בריאותי מבחינה תזונתית שמאפשר שיפור ושמירה על בריאות כללית. המתכונים של רומי מאפשרים לכם להרכיב ארוחות מאוזנות ומשביעות כאחת מבלי לעבד את טעמן המופלא של מרבית מרכיבי המזון.

097745305
שד' מנחם בגין 1, קומה 2, דירה 7
רעננה
,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים