מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

‏PDR Israel – תיקון נזקי פח וברד ברכב ללא צבע‏

‏PDR Israel – תיקון נזקי פח וברד ברכב ללא צבע‏
פי. די. אר. איי. אל בע"מ עוסקת בתיקוני פח לרכבים בשיטת PDR - PAINTLESS DENT REPAIR שהינה שיטה ותיקה ומוכרת בעולם לתיקוני מעיכות בפח הרכב ונזקי ברד .

PDR – PAINTLESS DENT REPAIR הינה שיטה ותיקה ומוכרת בעולם לתיקוני מעיכות קלות בפח הרכב ונזקי ברד ומוכרת ומאושרת ע"י יצרני הרכב בעולם.

תחילתה של השיטה עוד בשנות ה -60 במפעלי רכבי היוקרה שחיפשו פתרון לתקן פגיעות פח כאשר אין פגיעות בצבע הרכב בטרם יציאתו משער המפעל. עם הזמן וההתקדמות, נוספו כלים מיוחדים והתפתחו מיומנויות רבות במקצוע זה.

בשיטת תיקון זו שהינה שיטת תיקון "על יבש", נשמר צבעו המקורי של הרכב, אין החלפת חלקים והכי חשוב ערכו של הרכב כמעט ולא נפגע אם בכל.

ניתן לתקן פגיעות פח בהם אין פגיעה בצבעו המקורי של הרכב. זוהי השיטה היחידה לתיקון פגיעות ברד ברכבים בצורה איכותית וללא צורך בצביעת הרכב מחדש.

טכנאי ה PDR הינם בעלי מקצוע מיומנים, יש שיקראו לעבודתם אומנות ממש, טכנאים אלו עברו הכשרות ובעלי ניסיון רב בתיקון רכבים. הטכנאים עובדים עם סט כלים מיוחד הכולל גם גופי תאורה ייחודית בעזרתה הם רואים את הנזקים ביחס לקימורים המקוריים של פח הרכב לצורך יישורו בהתאם.

052-559-6900
חיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים