מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

שטרן יועצי ניהול – מבינים עסקים בונים הצלחות

שטרן יועצי ניהול – מבינים עסקים בונים הצלחות

שטרן יועצי ניהול
לאתר המורחב
יצירת קשר

כתובת:האודם 5
עיר :הוד השרון
09-7432386
054-4710764

שטרן יועצי ניהול מתמחים בייעוץ וליווי עסקי שיווקי לחברות ועסקים בינוניים וקטנים ממגוון תחומים. שטרן יועצי ניהול מתמחים בייעוץ וליווי עסקי שיווקי. עם הניסיון והידע שצברנו, השיטות הייחודיות שפיתחנו וצוות היועצים הרב-תחומי שלנו - אנו פועלים לספק כלים, שיטות ופתרונות לחברות ועסקים בינוניים וקטנים ממגוון תחומים. מעוניינים לצאת איתנו לדרך? התקשרו לקביעת פגישת היכרות ראשונה (ללא חיוב). זה הזמן לעשות את הצעד הראשון להצלחה - אנחנו כאן בשבילכם!

חברת שטרן יועצי ניהול עוסקת מזה כ-17 שנה במתן פתרונות ניהול מתקדמים לעסקים. החברה פועלת באמצעות צוות מומחים רב-תחומי, בראשות המנכ"ל והמייסד יצחק שטרן, ומספקת מגוון רחב של שרותי ייעוץ, אימון וניהול, לעסקים וחברות מכל מגזרי המשק.
שיטות העבודה החדשניות אותן פיתחנו מאפשרות לנו לקדם בהצלחה עסקים בכל גודל ובכל שלב של הפעילות העסקית - החל מיזמות והקמה, דרך פתרון בעיות והבראת עסקים קיימים ועד הנעה וליווי של תהליכי פיתוח ושדרוג. השרות ניתן מתוך גמישות מרבית והתאמה לצרכי העסק: באתר הלקוח, בשטח או ממשרדנו, כליווי מתמשך או נקודתי, כתמיכה מקצועית או ביצוע של פעילות עסקית כשרותי
מיקור חוץ, לפרויקט ספציפי או לתהליכים מקיפים של כל רבדי הארגון.
מגוון השירותים שלנו כולל את התחומים הבאים :

אימון מנהלים ועובדים
• אימון אישי - תן לעצמך לפרוץ קדימה! האימון האישי מאפשר לך להעצים את, היכולות הגלומות בך, כך שהן יובילו אותך להגשמת שאיפותיך.

• אימון ניהולי - קבל דרכים חדשות של חשיבה ופעולה שיעשירו את יכולות הצוות הניהולי! האימון מקדם הן את היכולות האישיות והן את יכולות הקבוצה כולה, ומתמקד בסוגיות כמו: גיבוש חזון עסקי וניהולי, כישורי מנהיגות, הנעת עובדים, ניהול זמן ומשימות, תקשורת בין-אישית, פיתוח יכולות ריכוז ויצרתיות ועוד.

• אימון אישי למנהלים - להתגבר על חסמים וליצור שינוי במישור האישי והעסקי כאחד.

• אימון עסקי - המפתח ליצירת שינוי! שימוש במתודולוגיות מתחום האימון על מנת לקדם תהליכים ותוצאות של הפעילות העסקית בכל הרמות: התנהלות בית העסק עצמו, תפקוד צוות העובדים וביצועי הדרג הניהולי.

• אימון לעסקים משפחתיים - האימון שכל עסק משפחתי חייב לעצמו! קבלו כלים לתקשורת בונה, יצירת חזון משותף ופתרון קונפליקטים, באופן שיאפשר את הגשמת מטרות העסק לצד שמירה על שלמות המשפחה.

ייעוץ עסקי רב-תחומי
• ייעוץ עסקי - הוא תהליך כולל שמורכב מאבחון מדויק של מצב העסק במגוון רחב של היבטים ותחומים, ייעוץ שנשען על ידע רחב היקף וניסיון עשיר ומתן כלים יקרי ערך למנהלים ולעובדים נוספים על-מנת שיוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם ושל העסק.

• ייעוץ עסקי לעסקים קטנים - הוא השם הכולל למתן עצות, כלים וליווי בית עסק בתחומיו הארגוניים, השיווקיים, האסטרטגיים, הפיננסיים והשוטפים. ייעוץ עסקי ניתן בכל שלב בהווייתו של עסק - עסק צעיר בשלבי הקמתו או חסר ניסיון וזקוק לפיתוח וקידום, עסק מנוסה שלא הגיע לשיאו או נמצא במשבר וזקוק להכוונה, ואף עסקים ותיקים שמנסים לעמוד בקצב התזזיתי של השוק כיום וזקוקים לשינוי.

• ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים - ייעוץ עסקי לעסקים קטנים מקצועי מאפשר לך ללמוד מניסיונם של אחרים ולחסוך לעצמך זמן יקר וטעויות כואבות. יועץ עסקי הוא לרוב מומחה בתחום עסקי מסוים – מימון, שיווק, מודלים עסקיים, התנהלות תפעולית וכדומה.

• ייעוץ פיננסי לעסקים - ניהול עסק כרוך מטבעו בקבלת החלטות פיננסיות רבות ומשמעותיות. במקרים רבים, ובפרט כשמדובר על חברות קטנות, הידע הקיים בעסק אינו מספיק על-מנת להבטיח התנהלות מיטבית תוך התייחסות הן לצרכים בהווה והן לתוכניות עתידיות. למעשה, בלא מעט עסקים הצורך "לכבות שריפות" לא מאפשר תכנון מושכל ועלול לגרום לקשיים פיננסיים, דשדוש, חוסר יכולת לצמוח ואפילו מאבקי הישרדות. על-מנת לנווט בשדה המוקשים הפיננסי על בסיס מומחיות רחבת היקף ומיומנויות שנבנו במשך שנים רבות, מומלץ להיעזר בשירות של ייעוץ פיננסי לעסקים.

• ייעוץ ופיתוח עסקי - אם אתה עומד בפני הקמת עסק או הרחבה של עסק קיים, מחפש דרכים להיחלץ ממשבר או דווקא למנף את ההצלחה - היועצים של שטרן יועצי ניהול יסייעו לך לבחור את המהלכים הנכונים ולבצע אותם בהצלחה.

• ייעוץ ארגוני - ייעוץ אסטרטגי - יועץ ארגוני - תהליך מערכתי לזיהוי ולמציאת פתרונות לבעיות ארגוניות. תחילתו באבחון ארגוני הנועד לאבחן את נקודת החולשה ונקודת החוזק של הארגון. בדיקת ה-S.W.O.T תהליך צמיחת הארגון, וליווי הארגון לצורך טיפול בנקודות המעכבות הצלחה.

• ייעוץ ארגוני - אם אתה רוצה לשפר את ההתנהלות הפנים ארגונית, להצמיח את העובדים ולהתמודד טוב יותר בסביבה תחרותית - שרותי הייעוץ הארגוני שלנו יסייעו לך במיפוי, תכנון וביצוע, עד להשגת התוצאה המבוקשת.

• ייעוץ ניהולי - שירות רב-גוני להתנהלות עסקית רווחית, החל מייעוץ אישי נקודתי, דרך ייעוץ מקצועי והדרכה שוטפת ועד גיבוש צוותים ייעודיים לעמידה במטרות התכנון.

• ייעוץ לעסקים משפחתיים וניהול כלכלת המשפחה - שרותי הייעוץ שלנו מסייעים לכם להעצים את היתרונות של העסק המשפחתי, להתמודד במקצועיות עם קשיים וקונפליקטים, לנהל בהצלחה את כספי המשפחה בנפרד מכספי העסק ולהכשיר את הקרקע לדורות הבאים.

• ייעוץ שיווקי לעסקים - כשמדובר בקידום המטרות העסקיות שלך, שיווק הוא שם המשחק. שימוש נכון באמצעי שיווק גלויים וסמויים, במדיה ובנקודות המכירה, הוא מה שיהפוך את השרות או המוצר שלך להצלחה מסחרית. ייעוץ תדמיתי מקיף, המתפרש על פני כל אמצעי הפרסום והשיווק, במדיה המודפסת והאלקטרונית, בנקודות המכירה ובתערוכות, ברשתות החברתיות, טלמרקטינג / טלמיטינג ובניהול קשרי לקוחות.

• ייעוץ בהנדסת תעשייה וניהול - ייעוץ במגוון התחומים של הנדסת תעשייה וניהול, במטרה ליצור סביבת עבודה יעילה ולהעלות את ביצועי העסק ורווחיותו. הייעוץ יסייע לארגון להפיק את מרב התועלת מהמשאבים העומדים לרשותו - הן משאבי אנוש והן משאבים חומריים וטכנולוגיים.

• ייעוץ לחנויות קמעונאיות וזכיינות - בין אם אתה מנהל רשת סניפים, זכיין של סניף או בעל חנות עצמאית - שרותי הייעוץ שלנו יסייעו לך במינוף הפעילות העסקית - החל מבדיקת הכדאיות הכלכלית, דרך השגת פתרונות מימון ועד לניהול האסטרטגיה השיווקית.

• ייעוץ בתחום מיזוגים והשקעות בעסקים - ליווי עסקאות של קניה, מכירה, כניסה לשותפות ומיזוג עסקים, החל מאיתור המשקיע המתאים, דרך יצירת הקשר בינו לבין בעל העסק ועד למימוש העיסקה בפועל.

ניהול במיקור חוץ
שטרן יועצי ניהול מעמידים לרשותך שרותי ניהול במיקור חוץ בכל תחומי הפעילות הניהולית. שירותים אלה מאפשרים לעסק שלך לתפקד ביעילות ולהפנות את עיקר משאביו למינוף הפעילות העסקית ולהגדלת הרווחים.

• מנכ"ל / סמנכ"ל - שטרן יועצי ניהול מאפשרים לעסקים לתפקד תחת שרביטם של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה! מינוי מנכ"ל במיקור חוץ מבטיח כי בראש פירמידת הניהול יעמוד מומחה איכותי, בעל ניסיון רב שנים בעולם העסקי, אשר יוביל את העסק קדימה באמצעות שיטות ניהול מתקדמות.

• ניהול כספים - כמה זמן אתה מבזבז על טיפול בעניינים החשבונאיים של העסק? האם יש לך את כל הידע והכלים המקצועיים הנדרשים? העברת הניהול הפיננסי למיקור חוץ - באופן קבוע או לפרויקטים ספציפיים - תבטיח התנהלות כספית מושכלת ומקצועית. אנו נטפל עבורך בכל ההיבטים הכספיים והחשבונאיים של העסק: ניהול ותכנון פיננסי, תזרים מזומנים, גביה ואשראי, הבראת עסקים וניהול כספי.

• ניהול משאבי אנוש - בארגונים קטנים ובינוניים שבהם אין אחראי על משאבי אנוש, עלול תחום חשוב זה "ליפול בין הכסאות". העברתו למיקור חוץ ממלאת את החסר. ניהול משאבי אנוש במיקור חוץ מרחיב את יכולות הארגון בטיפוח העובדים והמנהלים, בגיוס כוח אדם איכותי וביצירת סביבת עבודה נעימה, תומכת ומקצועית. השרות מוצע הן על בסיס קבוע והן למצבי הרחבה / צמצום / שינוי של כוח האדם בחברה.

• ניהול אבטחת איכות - אנו נשמש עבורך גורם מקצועי הבקי בכל תהליכי האיכות והמצוינות, הכוללים: ניהול, בקרה ואבטחת איכות, כתיבת נהלים, הטמעת הישגיות ובקרת תהליכים, מערכות מידע, והסמכה לתקנים ישראליים ובינלאומיים. זאת במטרה להציב את הארגון על מסלול של שיפור מתמיד ולהגדיל את שביעות הרצון של לקוחותיך.

• ניהול שיווק ומכירות - תחום הפרסום, השיווק והמכירות הוא מהדינמיים ביותר בשדה העסקי. במירוץ הזה אינך יכול להרשות לעצמך להישאר מאחור! השימוש במיקור חוץ יאפשר לך ליהנות מהכלים המתקדמים ביותר ליצירת שיווק נכון ויצירתי, המתפרס על כל נקודות ההשקה עם הלקוח הפוטנציאלי, כולל: פרסום ויחסי ציבור, תדמית עסקית, קשרי לקוחות, מערכים טלפוניים למכירה, שרות וגביה, הקמה וניהול של חנויות ועוד. השרות ניתן על בסיס שוטף או לפרויקט ספציפי.

• ניהול תפעול ולוגיסטיקה - מנהל תפעול ולוגיסטיקה במיקור חוץ מביא איתו ראיה "רוחבית" המקיפה את כל היבטי התכנון והתפעול של מערכי הייצור, הרכש המחסנאות וההפצה. המנהל מהווה גורם מקצועי אחד שמרכז את כל הפעילות והאחריות על בעלי התפקידים בתחום זה ופועל למיצוי מיטבי של משאבי הארגון. השרות כולל: תכנון פיקוח פרויקטים (תפ"פ) תכנון פיקוח ייצור (תפ"י), תכנון פיקוח שירות (תפ"ש ) וכן שילוב ביניהם לפי הצורך.

09-7432386
http://www.shterngroup.co.il
153-97432386
האודם 5
הוד השרון
4535938

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים