מאגר העסקים בישראל

למאגר העסקים ניתן להוסיף אתרים בחינם וללא כל תשלום
כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:

 

  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

אור פרסמן פילאטיס

אור פרסמן פילאטיס
אור פרסמן פילאטיס הינו הסטודיו המוביל והמקצועי לפילאטיס מכשירים ו-TRX בפתח תקווה. הסטודיו ממוקם בלב העיר, רח' העליה השניה 2 פינת חיים עוזר. בסטודיו שוררת אווירה ביתית חמה ומתקיימים בו שיעורי פילאטיס קבוצתיים, עד 5 מתאמנים בשיעור, וכן שיעורים פרטיים. שיעורי ה-TRX מתקיימים בקבוצות של 3 מתאמנים או במתכונת של אימונים אישיים. אצלנו תמצאו שיעורים לפי רמות, כך שכל מתאמן מתקדם בקצב שלו.

בסטודיו אנו מאמנים עפ"י הרפרטואר הקלאסי, כפי שהמציא ופיתח ג'וזף פילאטיס, ללא פשרות וללא הנחות. השיעורים דינאמיים, אקטיביים, בהתאמה לרמת היכולת, הכושר ותהליך האימון של המתאמנים.

צורת העבודה האקטיבית, הזורמת, הקלאסית מאפשרת חיטוב, עיצוב אסטטי בצורה מהירה ואפקטיבית. השאיפה אצלנו היא להביא כל אדם, בכל רמת כושר גופני, וגם אם אינו פיזי באופן טבעי, לבצע את מגוון תרגילי הרפרטואר של ג'וזף פילאטיס באופן הנכון, איכותי ומדוייק.

השיטה מתאימה לכולם - גברים, נשים, אלה הסובלים מבעיות וכאבים (גב, בירכיים, צוואר, אוסטאופורוזיס ופתולוגיות נוספות), ספורטאים, רקדנים, נשים בהיריון ולאחר לידה, בני נוער וכל מי שרוצה להתחזק ולהרגיש טוב עם גופו.

0543947445
העליה השניה 2
פתח תקווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים