מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

טוען רבני

טוען רבני
טוען רבני
ייצוג וסיוע בכל בתי הדין הרבניים בארץ

הווית תקופת ותהליך הגירושין הינה מציאות שאינה קלה בלשון המעטה, מתסכלת, מכאיבה, ולעיתים אף מרסקת את האדם נפשית. מומלץ ומוכרח למען מיצוי תועלת ומיזעור נזקים שכיחים וקשים שתהליך מורכב זה וניצוחו ייעשה על ידי אדם החי מכיר ומבין את עולם המשפט ההלכתי, היודע את הלך הרוח המנחה את שיקול הדעת של הדיינים, אדם זה מכונה טוען רבני.
המשרד חרט על דגלו עקרונות אנושיים בסיסיים. החל בדיסקרטיות מוחלטת המשך לסבלנות והקשבה מלאה ועד למענה וזמינות תדירים ללקוח.
טו"ר הדר יהודה גבאי הינו אישיות רב גונית וחיננית היודע להתאים עצמו למקרה המדובר, מתוך הבחנה עמוקה הנוגעת בשורש העניין, ובד בבד לפעול בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח על פי צרכיו בקשותיו וטובתו האבסולוטית.
טו"ר הדר יהודה גבאי עוסק בתחומי המעמד האישי על רבדיו הרבים, בשימת דגש על איכות הטענה לאחר נבירה רבה בנושא המדובר הן בפאן החוקי והן בפאן ההלכתי והכל מתוך חשיבה לוגית ומקורית המעורבת בחשיבה הנקראת "מחוץ לקופסא".
טו"ר הדר יהודה גבאי פרפקטציוניסט במתן שירות מסור ועיקבי ללקוחותיו, מרגע קבלת האחריות לטיפול בתיק ועד תום צרכי ומבוקשי הלקוח. כמו"כ הינו בקיא ורגיל בהליכים הבאים לפתח בית הדין בפרט אלו המנחים את שיקול דעתם המכריעה.
טו"ר הדר יהודה גבאי ידוע כאחד המנצל את כל כישוריו וקשריו למען מיצוי טובתו המקסימלית של הלקוח. במגמה בסיסית למנוע כמה שיותר מאבקים, נזקים, עוגמת נפש וכלימה ללקוח וקרוביו היקרים.
טוען רבני הדר יהודה גבאי למד בצורה יסודית ומקיפה את לימודי התואר במכון מל"מ הנודע. לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי התואר, נבחן הוכשר והוסמך על ידי הרבנות הראשית לישראל אשר מטעמה קיבל כתב סמיכה פרטני מהרב הראשי לישראל.
משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה. ההתמקדות העיקבית היא בצרכי ומבוקשי הלקוח והכל על בסיס בניית אסטרטגיה נבונה חדורת מטרה בעבור הלקוח.
המשרד מתעסק בייצוג בעניינים הבאים:

שלום בית.
גירושין, כתובה, מזונות.
משמורת והסדרי ראיה, רכוש.
הסכמי ממון וגירושין.

המשרד חש סיפוק ורואה אתגר גדול בלהציל עשוק מיד עושקו.

0586282403
097924783
השרון
נתניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים