מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

קלר וויליאמס רמלה

קלר וויליאמס רמלה
סוכנות הנדל"ן הגדולה ביותר ברמלה ובעולם

קלר וויליאמס רמלה חברת הנדל"ן המובילה ביותר ברמלה‏

הינה חברת תיווך בינלאומית. החברה פרוסה במעל ל - 23 מדינות והינה חברת התיווך הגדולה ביותר בעולם בזכותם של כ- 170,000 סוכנים, הפעילים בכ- 800 משרדים.

קלר וויליאמס הוקמה ע"י גרי קלר בשנת 1983 וזאת לאחר שגרי שסיים את לימודיו באוניברסיטה פרש מעבודתו בחברת נדל״ן ענקית באוסטין טקסס, אף על פי שהתקדם להיות סמנכ״ל בכיר בחברה. פרישתו נבעה כי הבין שהחזון החברה בה עבד הינו מוטעה. הגישה הייתה שהסוכנים עובדים עבור החברה ולא להפך. חזונו של גרי היה בדיוק הפוך. החברה היא שצריכה לדאוג לסוכנים ולטפל בהם בצורה הטובה ביותר עם התנאים הטובים ביותר. הוא חזה כי החברה תצמח לגבהים ותניב הצלחה מסחררת אם יעשה כן.

״חברה היא לא יותר מאנשים. אנשים הם שיוצרים הכול בתוך הארגון״ (ג.קלר)

הדרכה ואימון

קלר וויליאמס נבחרת שנה אחר שנה כרשת מספר 1# בתחום ההדרכות והאימון על ידי Training Magazine העולמי. אוניברסיטת ההדרכות של קלר וויליאמס הינה חזית החברה. חברתנו עמלה כל הזמן על פיתוח קורסים והדרכות מהטובות בעולם עבור הסוכנים והזכיינים. ברשותנו מאגר קורסים עצום שכולו נבנה במטרה לספק לסוכנים והזכיינים את הידע והכלים הטובים ביותר שקיימים בענף התיווך. לכל סוכן בקלר וויליאמס גישה ישירה לעשרות קורסים הזמינים לו באתר האינטרנט בכל מקום ובכל זמן. קורסים אלו נועדו לעזור לסוכנים להשתפר ולשפר את היכולות שלכם, וכל זאת על מנת לבנות את העסק שלכם בתחום תיווך הנדל"ן בצורה הכי נכונה וטובה שיש.

050-4805046
סוכנות הנדל"ן הגדולה בעולם
הרצל 100
רמלה
  • קלר וויליאמס רמלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים