מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים של מאגר העסקים בישראל מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

חוות אבו גמיל – חווה כפרית חינוכית אקולוגית | חוות אבו גמיל

חוות אבו גמיל – חווה כפרית חינוכית אקולוגית | חוות אבו גמיל
בחווה הכפרית מגישים ארוחת בוקר מפנקת , טעימה . תוצרת המקום
בחיק הטבע בחווה הכפרית - בקה אלגרביה
כל שישי שבת
משעה 9:30 - 14:300( הזמנה מראש )

החווה הכפרית – חוות אבו ג‘מיל – באקה אלגרבייה

חווה כפרית אקולוגית – חוות אבו גמיל

החווה הכפרית הינה חווה אקולוגית חינוכית שמספקת מגוון אטרקציות, פעילויות וסדנאות מורשת, קיימות ואיכות סביבה לילדים, תלמידים ומבוגרים מכל הארץ. החווה ממוקמת בצפון באקה אל גרבייה, כ-5 דקות מקיבוץ מיצר.

החווה הכפרית נועדה להחזיר לאדם הטכנולוגי יציר הקידמה, את הקשר למשאבי הסביבה והטבע, לעונות השנה ולהשלכותיהם של אלה על החקלאות המייצרת מזון ונופים ירוקים בעת ובעונה אחת.

החווה הוקמה על ידי עאטף אבו-מוך, מהנדס אזרחי בעל תואר שני העובד כמהנדס של רשות מקומית, ואישתו חנאן בעלת תואר בוגר במנהל עסקים ותקשורת וכיום המנכ”לית של החווה.

“החווה הכפרית – חוות אבו ג’מיל” הינה תולדת האבחנה כי האדם המודרני חסר את הכבוד למשאבים בהם הוא עושה שימוש, בה במידה שהוא בזבזני בניצול אוצרות טבע מתכלים. דרך תפיסת עולם זו, פיתחו עאטף וחנאן את החווה הכפרית כאגרו-אקולוגית המשלבת ביקור עם התנסות ולמידה. את אדמתם הקדישו עאטף וחנאן להקמת חווה אקולוגית שמקדמת איכות סביבה, תעסוקת נשים, וחינוך שמעצים למידה משמעותית.

החווה מדריכה את מבקריה לכיבוד הסביבה, לשימוש נכון וחסכוני במשאביה, לשמירת הקיים ולשיקום המערכת הסביבתית למען בריאות האדם ורווחתו. בעשותה כן, תורמת החווה להבנת האדם את חשיבות המרחב המקיף אותו לקיומו, בריאותו ולאיכות חייו.

כמתכנן ערים, וכאחראי על המחקר ופיתוח בחווה, עאטף משלב קידמה תכנונית עם ראיה סביבתית מתוך הכרת ערך האיזון בין קידמה לשימור, בין טכנולוגי למסורתי ובין צרכי האדם האורבני-מודרני לצרכן הטבע הפסטוראלי והשקט, כמרפא למתח חיי היום-יום ובמטרת שמירה על ערכי קיימות פיננסית ואקולוגית.

על בסיס כל אלה, ומתוך יתרונה הגיאוגרפי של החווה מבחינת נגישותה ברמה הארצית (כביש שש), מציעה החווה מכלול תכניות וסדנאות של לימוד הסביבה הטבעית והמסורת החקלאית, התחברות אל חקלאות אורגנית, שימוש מושכל במשאבים וניצול ערכם של מוצרי לוואי בתהליכי החיים העירוניים והחקלאיים לתועלת האדם והסביבה.

0503080794 / 0525446399
https://www.facebook.com/abujameelranch/
0765100676
בקה אלגרבייה / רחוב אלסחאבה
בקה אלגרבייה
301000
  • חוות אבו גמיל – חווה כפרית חינוכית אקולוגית | חוות אבו גמיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים