מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

המרכז הישראלי לפסיכומוטוריקה להכשרת מאבחנים ומטפלים בתפקודי למידה ויסות חושי ומוטוריקה בשיטת ד"ר אורלי יזדי-עוגב

המרכז הישראלי לפסיכומוטוריקה להכשרת מאבחנים ומטפלים בתפקודי למידה ויסות חושי ומוטוריקה בשיטת ד"ר אורלי יזדי-עוגב
לימודי תעודה להכשרת אנשי חינוך, אנשי מקצוע מתחום התנועה והפרארפואי לאבחן ולטפל בקשיים של ילדים מהחינוך הרגיל והחינוך המיוחד.

בקורס להכשרת מאבחנים ומטפלים בתפקודי למידה, ויסות חושי ומוטוריקה אנו לומדים בהרחבה אודות התפקוד החושי, קשיים בוויסות חושי, דרכים לאבחנה מבדלת בין קשיים בוויסות חושי לעומת סממנים המעוררים חשד להפרעת קשב והיפראקטיביות, איסוף מידע מההורים ומהגננת/המחנכת ועוד. בנוסף, במהלך סדנאות חווייתיות ומעשירות אנו לומדים כיצד להתאים את המערך הטיפולי לפרופילים מגוונים של תפקוד חושי וכיצד לתווך בין הגירויים השונים לבין הילד כך שהוא יוכל בהדרגה להסתגל טוב יותר לגירויים מסוגים שונים ובעוצמות שונות. שיפור בוויסות גירוי תחושה יתרמו לשיפור ההרגשה של הילד, הוויסות הרגשי, התפקוד של הילד בחיי היום יום, ישפרו את יחסיו עם הוריו, אחיו ואף יתרמו לשיפור היחסים החברתיים עם בני גילו. בנוסף, הילד יהיה 'פנוי' יותר למשחק וללמידה ולא ייתפס בטעות על ידי הסובבים אותו כילד בעייתי אלא כילד עם חוזקות וקשיים הזקוק למענה.

בנוסף, הקורס מקנה ידע, כלי אבחון ודרכי טיפול עבור ילדים עם סרבול מוטורי או מה שמכונה מזה מספר שנים כ 'הפרעה התפתחותית בקואורדינציה' (DCD). מומחיות בביצוע מוטורי בגיל הילדוּת והנערוּת מהווה גורם מרכזי בביצוע מיומנויות הנדרשות בחיי היום-יום, בלמידה, במשחקים ובתחרויות. גזירה, ציור, כתיבה, העתקה, סרטוט, מלאכת יד, נגינה, ריצה, קפיצה, זריקה, תפיסה ובעיטה - כל אלה הן רק חלק מהמיומנויות הבסיסיות הנדרשות מילדים בגילים אלו. אצל רוב הילדים התפתחותן של מיומנויות מוטוריות היא תהליך קל יחסית. אבל, בקרב ילדים עם DCD שמאופיינים באינטליגנציה נורמלית ואף למעלה מזה, רמת הביצוע של מיומנויות מוטוריות נמוכה באופן משמעותי מזו של בני גילם. לכך נלווים בדרך כלל גם קשיים בתחום תפקודי היום-יום ובתחום הרגשי-חברתי, ההתנהגותי והלימודי.

050-5382160
http://www.yorly.com
הדקל
10
חדרה
3823015
  • המרכז הישראלי לפסיכומוטוריקה להכשרת מאבחנים ומטפלים בתפקודי למידה ויסות חושי ומוטוריקה בשיטת ד"ר אורלי יזדי-עוגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים