מאגר העסקים בישראל

הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש.
הרישום מהיר חינם וכולל פרטים בסיסיים בלבד.
למאגר העסקים ניתן להוסיף כל אתר אשר עומד בכל הקריטריונים הבאים:
  • האתר הוא בעל ערך ציבורי או עסקי
  • מבחינת תוכנו, האתר מתאים לאחד הסיווגים של האינדקס
  • בעל העסק מסכים לתנאי השימוש

לילך מנחם, משרד עו"ד

לילך מנחם, משרד עו"ד
עו"ד לילך מנחם
עו"ד מנחם הינה בעלת תואר . LLB מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל-
עו"ד מנחם התמחתה בתחום הפלילי אצל עו"ד ציון אמיר.
כמו כן, עבדה עו"ד מנחם כמנהלת לקוח "בנק לאומי" במשרד גולדפרב ושות' ובנוסף עבדה במשרדים פרטיים ומובילים בהם התמחתה בתחום האזרחי, הוצל"פ, פשיטות רגל ודיני משפחה.
כיום עו"ד מנחם משמשת כיועצת משפטית בארגון יד לבנים, בעלת משרד עצמאי במגדל ב.ס.ר 4 בתחום דיני המשפחה, פשיטות רגל, הסדרי נושים , מחיקת חובות, הוצאה לפועל ופתיחת חברות
עו"ד מנחם מתנדבת פעילה בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בישראל, המעניקה ייעוץ משפטי חינם אין כסף לאנשים מעוטי יכולת

משרדנו מייצג, בין היתר, את החברות : מ.ש. פיק אפ יבוא ושיווק בע"מ, סקאליני בע"מ, טראונו בע"מ ,ליה קפיטל 2018 בע"מ, מ.ב איטום ועבודות בניה, בר בנייה בע"מ ועוד.

תחומי עיסוק
תחום המעמד האישי
הינו אחד התחומים העיקריים והמרכזיים בו עוסקת עו"ד מנחם. הגידול המשמעותי שחל בשנים האחרונות באחוזי הגירושין וריבוי קיומן של משפחות שבראשן הורה עצמאי, הוביל לגידול מבקשי הסיוע בתחום זה.
דיני המשפחה הינו תחום רחב ומורכב ועל כן נדרש ידע, ניסיון והתמקצעות ספציפית מעוה"ד העוסק בו. מורכבותו נובעת מעצם היותו תחום משפטי המלווה בין היתר ברגשות עזים, משברים נפשיים, כלכליים ועוד, אותם חווים הצדדים בעת הסכסוך ולעיתים, במודע או שלא במודע, משפיעים על אופן קבלת ההחלטות.
כמו כן, ההליכים המשפטיים במקרים רבים מתמשכים ומתארכים, ולעיתים אף מתעוררים לחיים גם לאחר שהצדדים היו בטוחים שהגיעו לסיומם.
הנושא העיקרי בו עוסקת עו"ד מנחם הוא גירושין וכל מה שכרוך ונלווה להם, כגון:
ענייני משמורת וזמני שהות של קטינים.
מזונות קטינים.
מזונות אישה.
אבהות/אמהות.
חלוקת רכוש בין בני זוג.
אלימות במשפחה.
כתובה.
עם התפתחותו של העולם המודרני, כיום קיימים תאי משפחה מסוגים שונים לרבות זוגות מעורבים (דת/ מין), משפחות שבראשן הורה עצמאי וכו'.
כפועל יוצא מכך ישנן צורות נישואין וחיי שיתוף שונים, אשר גם בהן עוסקת עו"ד מנחם :
נישואין אזרחיים.
נישואין פרטיים.
ידועים בציבור.
ילדים משותפים ללא נישואין וללא חיי שיתוף.
בשנת 1995 להקים בישראל את בית המשפט לענייני משפחה ולהסמיך אותו לדון בכל ההליכים הנובעים מסכסוכים בתוך המשפחה. המטרה הייתה כי בני הזוג יתדיינו תחת קורת גג אחת, מול שופט אחד, שזהו תחום מומחיותו.
אולם, לעיתים החוק במדינת ישראל מסמיך גם את בתי הדין הדתיים השונים (רבני, שרעי, נוצרי ועוד), לדון בענייני נישואין וגירושין והכרוך בהם.
בנוסף להליך הגירושין והכרוך בו, עו"ד מנחם עוסקת בתחום המעמד האישי כגון:
חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות.
תיקון שם וגיל.
צוואות .
סכסוכים שונים בין אחים ובין הורים וילדיהם.
אמנת האג.
פשיטות רגל
בשנים האחרונות חלה עליה במספר הליכי פשיטת רגל, וזאת לאור הרפורמה החדשה שיישם הכונס הרשמי המקלה באופן משמעותי על הליך זה. אנשים רבים נקלעים לחובות כלכליים כאשר גובה החובות משתנה בין חייב לחייב ונע בין כמה עשרות אלפי שקלים בודדים ועד למיליוני שקלים. הליך פשיטת הרגל נועד לכל אדם העונה על הדרישות הקבועות בדין . לאחר הגשת הבקשה להליך פשיטת הרגל, ניתן צו כינוס נכסים שלאחריו יוכרז החייב כפושט רגל. בהמשך יקבעו תשלומים אותם יצטרך החייב לשלם מידי חודש שבסופם יוכל לקבל צו הפטר שיפטור אותו מכלל חובותיו.
פשיטת רגל היא מצב בו אדם נפרד מנכסיו ומפסיק להיות הבעלים שלהם כאשר המטרה היא לטפל בנכסי החייב וכך לשלם את חובותיו. בדרך כלל למי שמגיע לפשיטת רגל אין נכסים ולכן אין לו ממה להיפרד, והוא עושה זאת על מנת לקבל הגנה של עיכוב הליכים משפטיים המתנהלים נגדו ופתיחת דף חדש בעתיד.
המטרה של הליך פשיטת הרגל היא לקבץ את כל נכסיו של אותו חייב הפושט את הרגל, למכור אותם, ולחלק את התמורה בין הנושים להם הוא חייב כספים, באופן כזה שכל ההליך לא ייקח יותר מידי זמן ולא יעלה יותר מידי כסף.
הרפורמה בפשיטת הרגל תחמה את משך ההליך של מחיקת החובות ואפשרה את הבאת ההליך לידי סיום בהפטר, תוך פרק זמן קצר ומהיר יותר מבעבר, אך חשוב לזכור כי ההליך עצמו מורכב ביותר, כאשר על החייב להתמודד הן עם בית המשפט המחוזי היכן שמתנהל תיק פשיטת הרגל שלו, הן עם כונס הנכסים הרשמי והן עם המנהל המיוחד או הנאמן שמתמנה בתיק שלו.
הגשת בקשה לפשיטת רגל, התנהלות אל מול בית המשפט המחוזי, בקשה להקטנת צו החיוב בתשלומים, הקמת עוסק מורשה, בקשה לביטול צו עיכוב יציאה מן הארץ וכיו”ב מומלץ כי יוגשו ע”י עו”ד המומחה בתחום פשיטת הרגל אשר הכין את הבקשה.
כמו כן, במהלך הליך פשיטת הרגל על החייב להגיש דו”חות כל חודשיים כאשר אי הגשת הדו”חות כפי הנדרש או באופן לקוי יגרום לכך, כי הדו”חות לא יתקבלו או חלילה יגרמו לכך שתיק פשיטת הרגל יפוזר בשל אי הגשת דו”חות או אי הגשתם כפי הנדרש מהחייבים במסגרת הליך פשיטת הרגל.
לכן, על מנת כי בסופו של יום יקבל החייב את צו ההפטר המיוחל רצוי כי תיקו ינוהל ע”י עורך דין המומחה בהליכים אלו ובעל ניסיון מוכח בהם.
עו"ד מנחם מביאה איתה 12 שנים של ניסיון בתחום פשיטות הרגל. תוך שימת דגש על יחס אישי ואנושי, ניהול מהיר ומקצועי של ההליך בעניינו של הלקוח .

מחיקת חובות לפי סעיף 19 א'
זה הינו הליך שנעשה לפני שחייב פונה להליך של פשיטת רגל. ההליך הזה יכול להביא בסופו של דבר, להפטר החייב מחובותיו בדרך קצרה, פשוטה ואפקטיבית.
העקרון הוא שהצעת החייב לא תהיה פחות מ- 30% מכלל החובות הלא מובטחים. החייב למעשה אמור להגיש את ההצעה לכל הנושים ולדאוג לקבלת הסכמה של לפחות 51% מנושיו שלהם הוא חייב לפחות 75% מחובותיו. החייב יציג את מקורות הכסף שברשותו ולהמציא בטחונות מתאימים. .
היתרון הגדול של הליך זה שהחייב נמנע מהכרזתו ורישומו כפושט רגל ואין הליכי הוצאה לפועל כנגדו.
הוצאה לפועל
מערכת ההוצאה לפועל פועלת על-פי חוק לאכיפת פסקי דין (כולל פסקי דין לתשלום מזונות) משכנתאות, שטרות, החלטות שניתנו על-ידי גופים שונים ותביעות בסכום קצוב (עד 75,000 שקלים). במסגרת החוק מוסדרים אמצעי האכיפה השונים אותם ניתן לנקוט נגד החייב. אמצעי האכיפה בהוצאה לפועל ננקטים לפי בקשה של הזוכה (האדם שפותח את תיק ההוצאה לפועל) ומתן אישור של הגורם המוסמך. הגורם המוסמך יכול להיות רשם ההוצאה לפועל, שהוא הגורם השיפוטי בלשכות ההוצאה לפועל, או מנהל לשכת ההוצאה לפועל, שהוא הגורם המנהלי הבכיר ביותר בלשכות ההוצאה לפועל.
על הגורם המוסמך לדון בבקשות ולתת החלטה תוך שקילת מכלול השיקולים הרלוונטיים ותוך איזון מתמיד בין זכויותיו של הזוכה לבין זכויותיו של החייב.
הגנה על חייב מול ההוצאה לפועל
תגובה לפתיחת תיק
עיקול מיטלטלין (נכסים שאינם דירה או מקרקעין)
עיקול מקרקעין
משכנתא על דירת מגורים
משכנתא על מקרקעין שאינם דירת מגורים
הגבלות על חייב בעל יכולת המשתמט מתשלום חובותיו
הליכי חיפוש הבאה מאסר ומעצר
עיכוב יציאה מהארץ
מחיקת חובות (הפטר) לחייב מוגבל באמצעים בהוצאה לפועל
הליכים במרכז לגביית קנסות, אגרות והוצאות
תשלום חוב במרכז לגביית קנסות
בקשה לקבלת מידע על חובות והליכי הגבייה במרכז לגביית קנסות, אגרות והוצאות
בקשה לדחיית מועד תשלום חוב במרכז לגביית קנסות
בקשה לפריסה לתשלומים של חוב במרכז לגביית קנסות
בקשה לביטול או הפחתה של ריבית פיגורים על חוב במרכז לגביית קנסות
בקשה לקבלת החזר כספי מהמרכז לגביית קנסות
גביית פיצוי פלילי לנפגע עבירה ע"י המרכז לגביית קנסות
פיצוי כספי מהמרכז לגביית קנסות לקטין נפגע עבירה
הגנה על ה 'זוכה'
הזוכה, הוא אדם המחזיק בפסק-דין, שיק, חשבונות או כל מסמך אחר המחייב אדם לשלם לו, או לעשות פעולה שהוא מחויב לעשות. על הזוכה להחזיק באישור על זכאותו לכך: פסק-דין, שיק, שטר וכיוצא בזה.

הגשת בקשות
לאחר מסירת אזהרה לחייב ובחלוף הימים הדרושים בחוק, רשאי הזוכה לנקוט בהליכים שונים כנגד החייב, לשם קבלת הכספים המגיעים לו או לפעול לביצוע צו עשה, באמצעות ההוצאה לפועל. נקיטת ההליכים בתיק וכן ניהולו תעשה באמצעות הגשת בקשות בשלבים שונים בחיי התיק.
כאשר קיים חשש שהחייב יסכל את ביצוע פסק הדין על ידי הברחת נכסים או יציאה מן הארץ, רשאי הזוכה לפנות בבקשה לנקיטת הליכים טרם מתן אזהרה.
על פי החוק והתקנות, הזוכה נדרש לפרט את הסיבות לבקשה במסמך שנקרא תמצית הבקשה, לצרף לבקשות מסוימות מסמכים שהיעדרם עלול לגרור דחיית הבקשה, על ידי המערכת באופן אוטומטי, על ידי המזכירות, או בהינתן מענה חלקי על ידי הגורם השיפוטי.

0509828818
0747403811
מצדה 7 ( מגדל ב.ס.ר 4 )
בני ברק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים